24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Meliá Jardines del Teide" atidaromas kaip 5 žvaigždučių viešbutis tik suaugusiems

„Meliá Jardines del Teide” atidaromas kaip 5 žvaigždučių viešbutis tik suaugusiems

- Advertisement 3-


Po 8,5 mln. eurų vertės rekonstrukcijos Kosta Adechėje atidarytas „Meliá Jardines del Teide” viešbutis, kuris yra tik suaugusiems skirtas penkių žvaigždučių kurortas prabangių apgyvendinimo paslaugų sektoriuje. Investiciją atliko Ispanijos fondas „Hotel Investment Partners” (HIP), priklausantis JAV milžinei „Blackstone”, vienai didžiausių atostogų viešbučių savininkių pietų Europoje.

Penktadienį (rugsėjo 1st) Tenerifės pietuose prie Duque paplūdimio esantis viešbutis, atnaujinęs visas patalpas, vėl buvo atidarytas svečiams. Viešbutyje yra 12 000 kvadratinių metrų ploto sodai ir terasos, du baseinai, lauko treniruoklių salė ir sveikatingumo zona. 

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Po dabartinės investicijos, antrosios nuo 2016 m., kai buvo išleisti šeši milijonai eurų, viešbutyje yra 290 visiškai atnaujintų kambarių, o aukščiausios klasės kambarių skaičius padidėjo nuo 23 iki 37 % siūlomų apgyvendinimo vietų.

Nuo šiol yra „The Level” kambarių su išskirtinėmis paslaugomis: privačiu šildomu baseinu, vėlyvu išsiregistravimu arba galimybe patekti į „The Level Lounge” – privačią zoną, kurioje galima mėgautis pusryčiais, užkandžiais ir gėrimais. Kalbant apie aplinkosaugą, įrengta 214 fotovoltinių plokščių, kurios naudojamos savo reikmėms. 

Melia Jardines del Teide atidaromas kaip 5 zvaigzduciu viesbutis tik suaugusiems

HIP paaiškino, kad dėl naujos padėties ypatingas dėmesys buvo skiriamas bendrųjų erdvių, gastronomijos ir laisvalaikio pasiūlos gerinimui ir atnaujinimui, siekiant pritaikyti penkių žvaigždučių prabangaus viešbučio patirtį. Dabar kurorte veikia du a la carte restoranai: „Casa Nostra”, siūlantis itališkos virtuvės patiekalus, ir „Pico Negro”, naujai sukurtas „Meliá Hotels Internacional” viešbučių koncepcijos restoranas, siūlantis „elegantišką virtuvę neįpareigojančioje aplinkoje”. Tai papildo „Mosaico”, produktų virtuvės švediškas stalas, ir du barai.

HIP strategija tokiam turtui, kurio dydis ir vieta yra privilegijuoti, apima „vertės kūrimą per investicijų ir valdymo planą, kuris leidžia pakeisti viešbučio pozicionavimą ir pagerinti klientų patirtį, o tai daro teigiamą poveikį”. „Likimo raidai”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos