24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasKur yra geriausi nudistų paplūdimiai Kanarų salose?

Kur yra geriausi nudistų paplūdimiai Kanarų salose?

- Advertisement 3-


Gamtinis turizmas auga, nes vis daugiau žmonių nori degintis nuogi, kad jiems būtų patogiau ir lengviau atsipalaiduoti, bendrauti su gamta arba tiesiog išvengti įdegio linijų. Kanarų salos yra viena iš Ispanijos teritorijų, kurios paplūdimiuose nudizmas yra labiau priimtinas, todėl šis sąrašas gali būti jums naudingas.

Kanarų salos garsėja daugybe nudistų paplūdimių, kuriais dėl šilto klimato galima mėgautis praktiškai ištisus metus. Toliau pateiktą informaciją ir dar daugiau rasite Ispanijos natūralizmo federacijos interneto svetainėje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife


LA TEJITA PAPLŪŽIS (TENERIFĖ)

Kur yra geriausi nudistu papludimiai Kanaru salose

Playa de la Tejita – tai didžiulė beveik kilometro ilgio smėlio zona, esanti Granadilla de Abona savivaldybėje Tenerifės pietuose. Ji garsėja savo natūraliu grožiu ir ramia aplinka. Be to, iš jos atsiveria įspūdingi panoraminiai Atlanto vandenyno vaizdai. Ne visas paplūdimys yra nudistų, tik šiaurinė jo dalis, todėl būkite atsargūs.


MASPALOMASO PLAŽAS (GRAN KANARIJA)

Kur yra geriausi nudistu papludimiai Kanaru salose 1

Gran Kanarijos pietuose esantis didžiulis Maspalomaso paplūdimys (Playa de Maspalomas) puikiai tinka maudytis nuogiems. Tiesą sakant, nuo seno čia yra speciali nudistams skirta dalis, esanti aplink smėlio kopas. Jos suteikia šiek tiek privatumo žmonėms, norintiems paplūdimiu mėgautis be drabužių. Prestižinis žurnalas „National Geographic” šį paplūdimį įtraukė į geriausių Kanarų salų paplūdimių sąrašą.


LAS GAVIOTAS PAPLŪDIMYS (TENERIFĖ)

Kur yra geriausi nudistu papludimiai Kanaru salose 2

Playa de las Gaviotas, esantis Santa Kruso mieste Tenerifėje, yra smėlio zona, kuri yra natūrali garsiojo Las Teresitas paplūdimio alternatyva. Jis išsiskiria tamsiu smėliu ir bangomis. Tai nedidelė, bet jauki smėlio zona, kurioje gera praleisti dieną paplūdimyje yra nuostabiai ramu.


LOS PATOS PAPLŪDIMYS (TENERIFĖ)

Kur yra geriausi nudistu papludimiai Kanaru salose 3

Playa de los Patos yra šiaurinėje salos pakrantėje, La Orotavoje. Tai tamsaus smėlio ir akmenų paplūdimys, kurį supa didžiulės uolos ir kuris dažnai traukia žmones, ieškančius ramios ir natūralios atmosferos. Tačiau saugokitės bangų, nes šioje vietovėje jūra gali būti audringesnė.

Jeigu esate nuolatinis nudistas, kodėl gi neišbandžius kurios nors iš šių vietų ir nepabandžius pasimėgauti salomis, o jei visada norėjote išbandyti nuogas saulės vonias, bet nežinojote, kur nueiti… dabar jau nėra pasiteisinimo.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos