24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Jet2" reaguoja į paklausą ir 2024 m. vasaros pabaigoje prideda 70 000...

„Jet2” reaguoja į paklausą ir 2024 m. vasaros pabaigoje prideda 70 000 vietų į Ispaniją

- Advertisement 3-


„Jet2” paskelbė, kad 2024 m. vasaros sezono pabaigoje atsiras 70 000 papildomų vietų, kurios bus skirtos 12 vietų Ispanijoje, įskaitant Kanarų salas. Atsižvelgdama į klientų ir kelionių agentūrų paklausą, bendrovė nusprendė padidinti savo skrydžių iš aštuonių Jungtinės Karalystės oro uostų į įvairius Ispanijos, Portugalijos, Turkijos, Kroatijos ir Graikijos kurortus nuo 2024 m. rugsėjo pabaigos iki lapkričio pradžios.

Ispanijos kryptys, į kurias bus skraidinama, yra Tenerifė, Gran Kanarija, Fuerteventura, Lansarotė, Maljorka, Menorka, Ibiza, Malaga, Almerija, Alikantė, Reusas ir Žirona.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„2024 m. vasarą stebime didelę ir nuolatinę paklausą visose šalyse, o vasaros sezono pabaiga pasirodė esanti labai populiari. Kaip didžiausias kelionių organizatorius Jungtinėje Karalystėje, mes greitai reagavome į šią paklausą ir rugsėjo-lapkričio mėnesiais padidinome skrydžių skaičių”, – pranešime spaudai teigė „Jet2” generalinis direktorius Steve’as Heapy.

Papildomi skrydžiai į Ispaniją pagal bazinius oro uostus:


– Belfasto tarptautinis oro uostas:

Spalio mėn. papildomi skrydžiai į Ibizą, o spalio ir lapkričio mėnesiais – į Tenerifę, Reusą ir Lansarotę.


– Birmingemo oro uostas:

Rugsėjo mėn. papildomi skrydžiai į Palmą (Maljorką), rugsėjo ir spalio mėnesiais – į Menorką, o spalio mėnesį – į Ibizą.


– East Midlandso oro uostas:

papildomi skrydžiai septyniomis kryptimis, įskaitant Reusą rugsėjį ir spalį, Fuerteventūrą, Lansarotę ir Menorką spalį, Maljorką rugsėjį, spalį ir lapkritį bei Tenerifę spalį ir lapkritį.


– Edinburgo oro uostas:

2024 m. vasarą – dešimt krypčių, papildomi skrydžiai į Palmą (Maljorką) spalį, Malagą spalį ir lapkritį bei Alikantę lapkritį.


– Glazgo oro uostas:

Papildomi skrydžiai į Menorką, Palmą (Maljorką), Reusą, Tenerifę, Alikantę ir Ibizą spalio mėn. bei į Malagą spalio ir lapkričio mėn.


– Lydso-Bradfordo oro uostas:

Papildomi skrydžiai į Ibizą spalio mėn. bei į Reusą, Tenerifę ir Žironą spalio ir lapkričio mėn.


– Mančesterio oro uostas:

Papildomi skrydžiai į Almeriją rugsėjo ir spalio mėn., Lansarotę, Fuerteventūrą, Ibizą ir Reusą spalio mėn. bei Gran Kanariją spalio ir lapkričio mėn.


– Niukaslo tarptautinis oro uostas:

papildomi skrydžiai į Ibizą ir Reusą rugsėjo ir spalio mėnesiais, Palmą (Maljorka) ir Menorką spalio mėnesį, Fuerteventūrą spalio ir lapkričio mėnesiais.

Ši plėtra ne tik atitinka didėjančią vasaros kelionių paklausą, bet ir stiprina susisiekimą tarp Jungtinės Karalystės ir populiarių Ispanijos miestų, o tai naudinga ir poilsiautojams, ir kelionių pramonei.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos