26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasIspanija pripažinta geriausia pasaulyje skaitmeninių klajoklių viza

Ispanija pripažinta geriausia pasaulyje skaitmeninių klajoklių viza

- Advertisement 3-


Neseniai paskelbto VisaGuide World skaitmeninių klajoklių vizų indekso duomenimis, Ispanija tapo pagrindine skaitmeninių klajoklių, siekiančių dirbti ir mėgautis gyvenimu gyvybingoje ir kultūriškai turtingoje aplinkoje, kryptimi pasaulyje. Indekse analizuojamos 38 pasaulio šalių skaitmeniniams klajokliams siūlomos vizos, atsižvelgiant į įvairius veiksnius.

Ispanija užėmė pirmąją vietą reitinge, o jos skaitmeninių klajoklių viza pripažinta geriausia pasaulyje, nors ji pradėta išduoti tik šių metų sausio mėn. Antrąją vietą užėmė Argentina, trečiąją – Rumunija, ketvirtąją – Jungtiniai Arabų Emyratai, o penktąją – naujausia Europos Sąjungos ir Šengeno erdvės narė Kroatija.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Lum Kamishi iš „Visa Guide World” pasakojo, kad Ispanijoje skaitmeninio klajoklio vizai gauti reikalingos mažos pajamos ir mažesnės pragyvenimo išlaidos, palyginti su kitomis sąraše esančiomis šalimis, prisideda prie to, kad ši šalis yra patogiausias pasirinkimas nuotoliniu būdu dirbantiems asmenims. Reitinge nurodoma, kad Ispanijoje galima išgyventi turint mažiausiai 641 eurą per mėnesį, todėl ši šalis yra viena iš palankiausių biudžetui. Tačiau valdžios institucijos reikalauja, kad pareiškėjai įrodytų, jog per mėnesį gali uždirbti ne mažiau kaip 2140 eurų, kad galėtų gyventi šalyje. Ispanija taip pat pelnė laimingiausios šalies titulą tarp 38 sąraše esančių šalių, taip patvirtindama mintį, kad laimė gali sklisti iš žmogaus į žmogų. Tačiau skaitmeninių klajoklių antplūdis kelia susirūpinimą, nes gyventojai skundžiasi išaugusiomis nuomos kainomis, todėl kai kurie iš jų verčiami išsikelti iš miestų.

Šiuo metu skaitmeninių klajoklių vizas siūlo 15 Europos šalių, septynios iš jų patenka į pirmąjį dešimtuką. Tai Ispanija (pirma vieta), Rumunija (trečia vieta), Kroatija (penkta vieta), Portugalija (šešta vieta), Malta (aštunta vieta), Norvegija (devinta vieta) ir Andora (dešimta vieta). Pažymėtina, kad Islandijoje tarp šių šalių nustatytas didžiausias pajamų reikalavimas – 7 000 EUR per mėnesį.

 

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO