26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasDvi Kanarų salose įsikūrusios automobilių nuomos bendrovės pirmauja naujausioje "Which?" apklausoje

Dvi Kanarų salose įsikūrusios automobilių nuomos bendrovės pirmauja naujausioje „Which?” apklausoje

- Advertisement 3-


Pastaraisiais metais automobilio nuomos kaina smarkiai išaugo, o jei ir taip jau mokate brangiai, mažiausiai jums reikia prasto klientų aptarnavimo arba paslėptų ar nesąžiningų papildomų mokesčių. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą automobilių nuomos bendrovę, o gera žinia ta, kad naujausioje „Which?” apklausoje nustatyta, jog dvi geriausiai įvertintos ir kartu pigiausios bendrovės yra Kanarų salose.

Klientai jau kelerius metus giria „Auto Reisen” ir „Cicar”, o jų populiarumas nesumažėjo ir 2023 m., nes jos užėmė pirmąją ir antrąją sąrašo vietas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kai būsite prie oro uosto stalų, venkite „Goldcar”, kurie atsidūrė sąrašo apačioje ir taip pat yra čia.

„Which?” paprašė tūkstančių savo narių papasakoti apie savo patirtį naudojantis įvairių bendrovių paslaugomis. Įmonės buvo lyginamos pagal įvairius kriterijus, įskaitant informacijos apie papildomus mokesčius, draudimo išlaidas, sąlygas ir terminus aiškumą, taip pat automobilio paėmimo ir atidavimo procesą.

Vienas iš septynių žmonių teigė, kad galiausiai sumokėjo daugiau, nei buvo nurodyta iš pradžių, o labiausiai kainą padidino draudimas.

Dauguma apklaustųjų prisipažino, kad nuvykę atsiimti automobilio sudarė papildomą draudimo sutartį, nes jautė agento spaudimą, nors prieš išvykdami iš namų jau buvo pasirūpinę savo draudimu, arba jiems buvo pasakyta, kad išorinių bendrovių draudimo sutartys jų neapima.

Spaudimas ne tik yra neteisėtas, bet ir draudimo polisai, kuriuos jie bando parduoti, dažnai yra prastesni ir daug brangesni už tuos, kuriuos galima įsigyti internetu iš trečiųjų šalių.

Toliau pateikiami rezultatai, gauti iš 2 657 Which? Connect”, kurie pasidalijo savo patirtimi naudojantis automobilių nuomos bendrovės paslaugomis per pastaruosius dvejus metus.

Dvi Kanaru salose isikurusios automobiliu nuomos bendroves pirmauja naujausioje Which apklausojeSpauskite čia, kad pamatytumėte „Which?” straipsnį.

Tik tos automobilių nuomos bendrovės, kurios užėmė pirmąją vietą ir atitiko į vartotojus orientuotus kriterijus, atitinka „Which? rekomenduojamo teikėjo statusą.

- Advertisement 4-

Naujausi