24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET- Ši vasara Kanarų salose bus karštesnė nei įprastai

AEMET- Ši vasara Kanarų salose bus karštesnė nei įprastai

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) įspėjo, kad ši vasara Kanarų salose bus karštesnė nei įprastai, o kritulių nepakaks, kad būtų sušvelninta Ispanijoje susidariusi sausros situacija, pranešė jos atstovas spaudai Rubenas del Campo.

Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesių prognozės rodo, kad yra „labai didelė” tikimybė (daugiau nei 70 %), jog ši vasara visoje Ispanijoje bus karštesnė ir gali būti viena karščiausių per visą istoriją.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Nežinome tiksliai, ar ši vasara bus tokia ekstremali aukštų temperatūrų požiūriu kaip praėjusių metų vasara, kuri buvo karščiausia nuo mūsų įrašų pradžios, tačiau yra 70 proc. tikimybė, kad ji, meteorologine prasme, bus labai šilta, t. y. pateks tarp 20 proc. karščiausių pastarųjų trijų dešimtmečių vasarų”, – sakė jis.

Kalbant apie kritulių kiekį, prognozių modeliuose matomos tendencijos nėra labai aiškios, todėl neatmetama galimybė, kad, ypač birželį, gali kilti labai reikalingų audrų.

Tačiau, nepaisant to, „neatrodo, kad per vasaros mėnesius iškris pakankamai lietaus, netgi toli gražu ne tiek, kad būtų sušvelninta Ispanijos patiriama meteorologinė sausra”, – perspėjo jis.

Del Campo teigimu, „turėsime palaukti iki rudens, kad sužinotume, ar užteko lietaus vandens trūkumui sušvelninti, ir kaip jis atkeliaus, nes dabar to pasakyti neįmanoma”.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos