25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiPasiektas teigiamas susitarimas dėl taksi eilių Tenerifės pietiniame oro uoste sumažinimo

Pasiektas teigiamas susitarimas dėl taksi eilių Tenerifės pietiniame oro uoste sumažinimo

- Advertisement 3-


Bendromis pastangomis Granadilla de Abona ir San Miguelio taksi asociacijos kartu su Kanarų salų taksi federacija (Fedetax) sėkmingai pasiūlė sprendimą, kaip sumažinti taksi eiles Tenerifės pietiniame oro uoste piko valandomis. Kabildos taryba šiltai priėmė šį pasiūlymą, taip žengdama teigiamą žingsnį gerinant viešąsias paslaugas šioje vietovėje.

Pasiūlymu sudaromos sąlygos taksi tarnyboms iš kitų nei Granadilla de Abona ir San Miguel savivaldybių, ypač iš Aronos ir Adeje, įlaipinti keleivius Tenerifės pietiniame oro uoste piko valandomis, kai paklausa viršija oro uosto stovėjimo aikštelėse esančių taksi automobilių skaičių.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Per Kabildos sušauktą susitikimą taksi asociacijos kartu su Fedetax suinteresuotųjų savivaldybių atstovams pristatė savo protingą pasiūlymą, kaip spręsti oro uoste taksi vežėjams kylančias problemas.

Tenerifės prezidentė Rosa Dávila padėkojo taksi asociacijoms už norą bendradarbiauti ir pabrėžė, kad svarbu paskelbti teritoriją aplink oro uostą jautria zona, taip užtikrinant teisinį saugumą. Ji pabrėžė, kad būtina skubiai parengti specialų reglamentą, kuris užtikrintų nuo taksi priklausomų šeimų pragyvenimo šaltinį Granadiljoje ir San Migelyje, kartu užkertant kelią ilgoms turistų ir lankytojų eilėms oro uoste.

Siekiant parengti šį reglamentą, Cabildo reikalaus, kad AENA reguliariai atnaujintų informaciją, kad būtų veiksmingai patenkinta taksi paklausa. Juan Artiles iš Fedetax paaiškino, kad taksi automobiliams iš kitų savivaldybių bus leidžiama paimti keleivius išskirtinėmis aplinkybėmis, o šiuos reisus koordinuos paskirtas stendo prižiūrėtojas.

Jis pabrėžė teigiamą sprendimo pobūdį ir vienbalsį susitikimo metu pasiektą sutarimą, pažymėdamas, kad juo siekiama užkirsti kelią būsimoms problemoms ir nesusipratimams.

Apibendrindamos suinteresuotosios šalys mano, kad šis susitarimas kartu su būsimomis neatidėliotinomis taisyklėmis užtikrins sklandų ir veiksmingą taksi paslaugų teikimą Pietų Tenerifės oro uoste, nepakenkiant Granadiljos ir San Miguelio taksi vežėjų pragyvenimo šaltiniams.

Pasiektas teigiamas susitarimas del taksi eiliu Tenerifes pietiniame oro uoste sumazinimo

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO