25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos: didžiausias pavojus dėl karščio ir miškų gaisrų

Kanarų salos: didžiausias pavojus dėl karščio ir miškų gaisrų

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybės Saugumo ir ekstremaliųjų situacijų generalininė direkcija nuo rugpjūčio 21 d. 00.00 val. paskelbė apie  didžiausią pavojaus situaciją („alerta maxima“) dėl gaisrų rizikos Tenerifės, La Palmos, La Gomeros, El Hierro ir Gran Kanarijos salose. Nuo tos pačios valandos taip pat įsigaliojo įspėjimas apie maksimalią temperatūrą visame salyne. Sprendimas buvo priimtas remiantis turima informacija bei civilinės saugos ir neatidėliotinos pagalbos miškų gaisrams planu, patvirtintu Kanarų salų autonominės vyriausybės(INFOCA).

Šį penktadienį salyne numatomas sausas ir šiltas oras, o salų vidurinėje dalyje, kalvose ir viršukalnėse maksimali temperatūra svyruoja nuo 30 iki 38 laipsnių. Kai kuriose vietovėse neatmetama dar aukštesnės temperatūros tikimybė – iki 42 laipsnių.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kanarų salų vyriausybės Sveikatos apsaugos ministerija  per Saugumo ir ekstremaliųjų situacijų generalininę direkciją paskelbė įspėjimą apie pavojų sveikatai įvairiose Gran Kanarijos, Tenerifės, La Palmos ir Fuerteventūros salų savivaldybėse, kur kas išsamiau:

Gran Kanarijoje rytoj, penktadienį, rugpjūčio 21 d., ir 26 d., skelbiamas raudonas pavojaus signalas Agüimes, La Aldea de San Nicolás, Mogán, San Bartolomé de Tirajana ir Santa Lucía de Tirajana vietovėse.

Rugpjūčio 22, 23 ir 24 dienomis Ingenio vietovėje skelbiamas oranžinis pavojaus signalas.

Be to, rugpjūčio 22 ir 23 dienomis Artenara, Santa Brígida, Tejeda, Telde, Valsequillo ir La Vega de San Mateo vietovėse yra paskelbtas geltonas pavojaus signalas.

Taip pat Tenerifėje rugpjūčio 22–26 dienomis bus pskelbtas raudonas pavojaus signalas Granadilla de Abona ir San Miguel de Abona miestuose.

Oranžinis pavojaus signalas bus paskelbtas Aronoje rugpjūčio 22–24 dienomis.

Rugpjūčio 22 d. Adeje, Fasnijoje, Guía de Isora ir Los Realejos vietovėse bus paskelbtas geltonas pavojaus signalas.

Fuerteventūroje rugpjūčio 22 d. Betancuria, Pájara ir Tuine vietovėse bus paskelbtas geltonas pavojaus signalas.

Galiausiai La Palmoje Breña Alta ir El Paso mieste rugpjūčio 22 d. bus paskelbtas geltonas pavojaus signalas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos