25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮdomybėsDGT įspėja vairuotojus apie vaistus, kurių narkotikų testas gali būti klaidingai teigiamas

DGT įspėja vairuotojus apie vaistus, kurių narkotikų testas gali būti klaidingai teigiamas

- Advertisement 3-


DGT (Eismo generalinis direktoratas) įspėjo, kad kai kurie įprasti vaistai gali būti klaidingai teigiamas narkotikų testų rezultatas vairuojant, nes Civilinė gvardija atlieka daugiau tokių vairuotojų testų, kad sumažintų eismo įvykių skaičių ir atkreiptų dėmesį į vairavimo apsvaigus nuo narkotikų pavojų.

Tiems vaistams, kurie dažnai vartojami sveikatos problemoms gydyti, priskiriami skausmą malšinantys vaistai, anksiolitikai, antidepresantai, antihistamininiai preparatai ir psichostimuliatoriai, ir daugeliu atvejų vairuotojų, vartojančių šiuos vaistus, testas būtų teigiamas dėl THC, nes jie gaunami iš opijaus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vieni iš šių vaistų simptomų yra mieguistumas, neryškus matymas, euforija, miego sutrikimai ar galvos svaigimas. Šis poveikis gali pabloginti gebėjimą vairuoti, ypač reakciją į situacijas kelyje. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių vaistų, dėl kurių narkotikų testai gali būti klaidingai teigiami, yra ibuprofenas.

Jie taip pat įspėja, kad jei narkotikų sulaikymo testų rezultatai bus teigiami ir neturėsite vartojamo vaisto recepto kopijos, bauda gali siekti 1000 eurų ir šeši baudos taškai vairuotojo pažymėjime.

Be to, jei prieš teigiamą testą buvo elgiamasi neatsargiai, bausmė gali siekti nuo 3 iki 12 mėnesių kalėjimo ir draudimą vairuoti nuo 1 iki 4 metų.

Jei vartojate bet kurį iš šių vaistų ir planuojate vairuoti, būtina perskaityti pakuotės lapelį. Šiame dokumente pateikiama informacija apie galimą šių vaistų poveikį gebėjimui vairuoti. Automobilio simbolis raudono trikampio viduje nurodo pasekmes, kurios gali labai trukdyti vairuoti. Jei ant pakuotės yra šis simbolis, išgėrus vaisto vairuoti negalima.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos