24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėŽmonės bando patekti į draudžiamas teritorijas, kad galėtų nufotografuoti gaisro nuniokotą teritoriją.

Žmonės bando patekti į draudžiamas teritorijas, kad galėtų nufotografuoti gaisro nuniokotą teritoriją.

- Advertisement 3-


Nepaisant nuolatinių valdžios institucijų perspėjimų, kai kurie Tenerifės gyventojai, atrodo, mano, kad jiems jie netaikomi, ir bando patekti į miško teritoriją, kad nufotografuotų gaisro nuniokotus plotus. Vakar vyriausybė gyrė visuomenės palaikymą ir požiūrį, tačiau, deja, visada atsiranda norinčių pažeisti taisykles.

Tai per „Televisión Canaria” komentavo El Rosario meras Escolástico Gil, kuris viešai kritikavo šiuos žmones, gavęs informaciją iš Civilinės gvardijos (Guardia Civil), esančios visoje saloje esančiuose kontrolės punktuose visuose privažiavimo prie miško ir Teidės nacionalinio parko keliuose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Prašome visų gerbti patarimus ir rekomendacijas, kurias jiems teikia įvairios valdžios institucijos ir saugumo pajėgos, nes jos skirtos visų saugumui”, – sakė jis. Civilinė gvardija, vietos policija, nacionalinė policija ir Kanarų policijos patruliai nuolat kartojo, kad žmonės vengtų evakuotų teritorijų ir gaisro išdegintų vietų, nes į jas įeiti draudžiama.

PAGALIAUSIAI GAISRAS NĖRA KONTROLIUOJAMAS:

Naktį gesinimo komandos galėjo tęsti darbą, kad suvaldytų gaisrą, nors Birmagene, El Rosario savivaldybėje ir įvairiose Santa Ursulos vietovėse buvo keletas atsinaujinusių gaisro židinių, kuriuos pavyko suvaldyti.

Likusioje 90 kilometrų perimetro dalyje naktį buvo palyginti ramu ir tikimasi, kad iki šiandienos (antradienio) pabaigos pavyks suvaldyti visą perimetrą ir sustabdyti gaisro plitimą, nors tai nebus lengva dėl jo dydžio, nes jis dvylikoje savivaldybių užima 14 878 hektarų plotą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos