33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasAronos taryba ir pakrančių valdžios institucijos susitarė dėl Las Galletas promenados atnaujinimo

Aronos taryba ir pakrančių valdžios institucijos susitarė dėl Las Galletas promenados atnaujinimo

- Advertisement 3-


Kanarų salų vyriausybės pakrančių valdymo generalinis direktorius Antonio Acosta neseniai surengė svarbų susitikimą su Aronos meru Fátima Lemes, kad aptartų įvairias problemas, susijusias su savivaldybės pakrante, ypač su Tenerifės pietuose esančios Las Galletas promenados apgadinimais.

Acosta labai domėjosi Las Galletas promenada, kur jis asmeniškai stebėjo rugsėjo pradžioje didelių bangų padarytą žalą. „Teigiamas šių susitikimų aspektas – galimybė iš arti pamatyti problemas, su kuriomis susiduria savivaldybė. Be to, Arona yra pakrantės teritorija, kurią galima vystyti išsaugant ir gerinant aplinką.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Tokiais klausimais man labiau patinka apsilankyti asmeniškai ir juos įvertinti, kad, susėdę ieškoti sprendimo, galėtume pasirinkti geriausią savivaldybei ir pakrante besimėgaujantiems žmonėms”, – sakė jis.

Su savivaldybės pareigūnais apžiūrėjęs Las Galletas paplūdimio prieigos būklę, Antonio Acosta teigė turintis aiškią savo kabineto prioritetų viziją: „Reikia skubiai atlikti neatidėliotinus darbus, nes promenada yra pažeista, todėl turime užtikrinti gyventojų ir lankytojų saugumą.”


Aronos taryba ir pakranciu valdzios institucijos susitare del Las Galletas promenados atnaujinimo

„Tai turi būti mūsų svarbiausias prioritetas, tačiau taip pat turime dirbti ir ilgalaikėje perspektyvoje, kuri galėtų apimti pačios promenados keitimą ir stiprinimą bei visų koncesijų tvarkos užtikrinimą. Tai pasakytina ne tik apie Las Galletas, bet ir apie visą Aronos pakrantę.”

Merė Fátima Lemes labai gerai įvertino Acostos vizitą į regioną ir teigė: „Acosta atvyko į Aroną, kad būtų galima susipažinti su jo vizitu: „Mes labai džiaugiamės naujojo pakrančių reikalų generalinio direktoriaus vizitu ir matome, kad jis nuoširdžiai suinteresuotas spręsti neatidėliotinus klausimus, su kuriais susiduriame, pavyzdžiui, dėl Las Galletaso promenados.”

„Mes taip pat galėjome jį informuoti apie koncesijas ir visos Aronos pakrantės būklę, kad administraciniai procesai vyktų sklandžiau, sprendimai būtų priimami greičiau ir veiksmingiau. Aronai viskas, kas susiję su mūsų pakrante, yra labai svarbu.”

- Advertisement 4-

Naujausi