30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifė"Arona" ir CEST prašo suteikti pirmenybę TF-1 ruožui nuo Guazos iki Los...

„Arona” ir CEST prašo suteikti pirmenybę TF-1 ruožui nuo Guazos iki Los Cristianos

- Advertisement 3-


Aronos taryba ir Círculo de Empresarios y Profesionales del Sur de Tenerife (CEST) pareikalavo, kad plečiant greitkelį TF-1 Tenerifės pietuose, pirmenybė būtų teikiama ruožui tarp Guaza ir Los Cristianos, esančiam Aronos savivaldybėje.

Tai vakar (pirmadienį) pietinėje miesto rotušėje vykusiame susitikime pareiškė Aronos meras Chosė Chulijanas Mena (José Julián Mena) ir CEST prezidentas Roberto Učėjus (Roberto Ucelay).

Jie taip pat pareiškė, kad būtina pagerinti susisiekimą su Guaza ir Los Cristianos nuo greitkelio, taip pat tiesioginį susisiekimą su Hospital del Sur nuo TF-1, ir aptarė kitus klausimus, pavyzdžiui, būsto ir darbo vietų rajone.

Tiek Arona, tiek CEST sutinka, kad reikia teikti pirmenybę šioms trims kryptims kaip svarbiai greitkelio eismo problemų sprendimo daliai ir kad reikia „grįžtamosios dvipusės juostos”, kuri sumažintų spūstis abiem kryptimis priklausomai nuo paros laiko.

Ligoninės del Sur atveju tiesioginė eismo juosta neleistų susidaryti spūstims prie įvažiavimo į greitkelį ir išvažiavimo iš jo, be to, palengvintų avarinių situacijų likvidavimą ir užtikrintų eismo srautą, taigi būtų svarbi regiono infrastruktūra.

Esamas pasiūlymas dėl tunelio per Los Kristianosą ties Avenida Chayofita, kuris sujungtų eismą iš Los Kristianoso uosto tiesiogiai su TF-1, ir būsima transporto mazgo stotis – tai du projektai, kurie, mero ir CEST nuomone, yra būtini savivaldybės modernizavimui ir ateičiai.

Kiti susitikime aptarti klausimai buvo susiję su būtinybe toliau investuoti į užimtumą ir mokymą, taip pat su visuomeniniu būstu, kuriame, kaip pažymėjo pats meras, vyriausybės grupė per šią kadenciją ėmėsi „svarbių veiksmų”, pavyzdžiui, su Kanarų salų būsto institutu buvo sudarytas susitarimas dėl sklypo La Estrella rajone perdavimo, kad jame būtų statomas visuomeninis būstas nuomos pagrindais.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai