26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteĮ Lansarotę skrendantis lėktuvas apsisuko dėl girto keleivio

Į Lansarotę skrendantis lėktuvas apsisuko dėl girto keleivio

- Advertisement 3-


Po to, kas pastaruoju metu buvo rašoma spaudoje, būtų galima atleisti, jei automatiškai pagalvotumėte, kad praėjusį vakarą (pirmadienį) į Lansarotę skridęs lėktuvas, kuris turėjo apsisukti ir grįžti atgal į paskirties vietą dėl girto keleivio, pakilo iš Jungtinės Karalystės, bet ne, šiuo atveju tai buvo skrydis iš Madrido.

Iberia 3858 skrydis netrukus po pakilimo turėjo apsisukti dėl girto keleivio, kuris kėlė problemų ir erzino kitus keleivius, nes garsiai šūkavo ir šlaistėsi lėktuvo praėjimu, elgesio ir vėl nusileisti Madrido Adolfo Suarezo oro uoste.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Lėktuvui nusileidus ant žemės, jo jau laukė Civilinės gvardijos pareigūnai, kurie įlipo į lėktuvą, kad sulaikytų minėtą vyrą ir išvestų jį iš lėktuvo, kad kiti keleiviai galėtų ramiai tęsti kelionę… bent jau taip jie manė.

I Lansarote skrendantis lektuvas apsisuko del girto keleivio

Tačiau dėl skrydžių vadovų streiko, kuris palietė Cesar Manrique oro uostą, lėktuvas negalėjo vėl pakilti, nes Lansarotės oro uoste sumažintas darbuotojų skaičius ir darbo laikas, todėl, kai skrydis turėjo atskristi nauju laiku, jis bus uždarytas

Dėl to visiems keleiviams buvo pranešta, kad išvykimo laikas dėl girto keleivio incidento pasikeitė iki 5.30 val. ryto (antradienį), o tai reiškia, kad jie turėjo likti oro uoste per naktį arba susirasti kitą nakvynės vietą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock