24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaIspanijaAnnos ir Olivijos paieškos - 14 diena: liudininkė teigia mačiusi mergaites Cádiz...

Annos ir Olivijos paieškos – 14 diena: liudininkė teigia mačiusi mergaites Cádiz regione

- Advertisement 3-

Civilinė gvardija toliau ieško dviejų mergaičių, 1 ir 6 metų Anos ir Olivijos, kurios prieš dvi savaites dingo Tenerifėje. Mergaitės dingo kartu su savo tėvu Tomas Gimeno. Civilinės gvardijos pareigūnai ieško dingusiųjų pėdsakų žemyninėje Ispanijos dalyje, Cádiz regione. Užfiksuoti keletas vaizdo įrašų ir nuotraukų, kuriuose matomos mergaitės. Užvakar į pareigūnus kreipėsi moteris, kuri teigė, kad matė mergaites kartu su tėvu viename iš Cádiz paplūdimių.

„Antena 3“ kanale rodoma televizijos programa „Espejo Público“ atskleidė, kad viena moteris kreipėsi į valdžios institucijas ir pranešė, jog Playa Roche paplūdimyje, esančiame tarp Chiclana ir Cádiz rajonų pastebėjo dingusias mergaites, esančias kartu su jų tėvu.

Pasak moters, ji kartu su draugu vaikščiojo paplūdimiu ir pastebėjo žaidžiančias mergaites. Grįžę namo per žinias pamatė skelbimą apie mergaičių paiešką. Savo pareiškime moteris nurodė, kad mergaites lydėjo barzdotas, maždaug 37 metų vyras. Fizinis vyro apibūdinimas atitiko Tomas Gimeno išvaizdą.

Deja, po pareigūnų atliktų tyrimų ir paieškų buvo išsiaiškinta, kad minėtosios mergaitės nėra Ana ir Olivija.

Paieškos operacija, prasidėjusi balandžio 28-ąją, po to, kai mergaičių motina pranešė apie pagrobimą, tebevyksta.

Mergaitės turėjo būti grąžintos į motinos namus dieną prieš (balandžio 27-ąją), tačiau tai neįvyko. Nuo tos dienos nei apie mergaites, nei apie jų tėvą nebuvo jokių žinių.

„Daddy shark!”, skambantis radio eteryje:
Pasak „Telecinco“, du žvejai kreipėsi į policiją, sakydami, kad kitą dieną po mergaičių dingimo per radiją girdėjo vaikų balsus. Jie teigė girdėję mergaitišką balsą, tariantį „Daddy shark!“.

Jų teigimu, „kitą dieną po mergaičių dingimo žvejojome ir tarp 18:00, gal 18:15 ir 19:00 valandos išgirdome radio eteryje kalbančią mergaitę“. Žvejys tęsė: „9-uoju kanalu, kuris yra atviras ir kurį gali įsijungti visi, esantys netoliese išgirdome mergaitišką balsą. Mergaitė kalbėjo maždaug 15-20 minučių, tačiau vienintelis dalykas, kurį supratome buvo: „Daddy shark!“. „Galiu teigti, kad tai buvo mažos mergaitės balsas“, – sakė žvejys.

Mergaičių mama palūžusi ir sugniuždyta:
„SOS Desaparecidos“ organizacijos pirmininkas Joaquín Amills beveik kasdien bendrauja su Anos ir Olivijos motina Beatriz Zimmermann ir yra atsidavęs šiai bylai. Jis teikia visokeriopą moralinę paramą. „Mergaičių mama sugniuždyta. Ji palūžusi ir kupina sielvarto. Žinoma, ji nepraranda vilties ir pasitikėjimo Civiline gvardija, tačiau skausmas ir kančia kasdien didėja. Ji išgyvena tikrą pragarą“, – pasakoja Joaquín Amills.

„SOS Desaparecidos“ organizacijos pirmininkas džiaugiasi, kad Beatriz Zimmermann nuolat dalinasi vaizdo įrašais savo asmeninėje internetinėje paskiroje. „Mergaičių vaizdo įrašą peržiūrėjo per 19 milijonų žmonių“, – viltingai teigia J. Amills.

J. Amills teigimu, motina yra tikra, kad Tomas Gimeno nepakenks savo dukroms. „Mergaitėms turi būti kartu su mama. Turime būti stiprūs ir neprarasti vilties. Kalbėjausi su mergaičių mama, ji yra tikra, kad tėvas nepakens mažylėms. Jis nėra pavojingas“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai