30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimasKanaruose nuo rytojaus barų ir restoranų darbo laikas pratęsiamas iki vidurnakčio

Kanaruose nuo rytojaus barų ir restoranų darbo laikas pratęsiamas iki vidurnakčio

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybė ne tik nusprendė neapskųsti TSJC sprendimo dėl komendanto valandos, bet ir nutarė pratęsti 2 pavojaus lygyje esančių barų ir restoranų darbo laiką iki vidurnakčio. Kaip vakar po neeilinio Valdančiosios tarybos posėdžio spaudos konferencijoje paskelbė Julio Pérezas, sprendimas įsigalios rytoj, kai tik bus paskelbtas oficialiame Kanarų salų leidinyje (BOC).

Vakar vykusiame posėdyje vyriausybė oficialiai nusprendė nesikreipti į Aukščiausiąjį Teismą dėl komendanto valandos įvedimo, pripažindama, kad su jau turimomis priemonėmis, leidžiančiomis nustatyti įmonių darbo laiką, kontroliuoti susibūrimų mastą ir uždrausti alkoholinių gėrimų vartojimą viešose vietose šis klausimas tampa nebeaktualus.

Vakar buvo priimtas sprendimas pratęsti svetingumo įmonių, esančių 2 pavojaus lygio salose (šiuo metu tai Tenerifė, Gran Kanarija, Lanzarote ir El Hierro) darbo laiką, tad nuo rytojaus jos užsidarys tuo pačiu metu kaip ir 1 pavojaus lygio salų (Fuerteventura, La Gomera ir La Palma) įmonės.

Julio Pérez teigimu, „Sveikatos apsaugos ministerija palaikys ryšius su Visuomenės sveikatos komisija ir svetingumo sektoriaus organizacijomis. Jei nėra komendanto valandos, geriau pailginti svetingumo įmonių darbo laiką, kad žmonės būtų skatinami susitikti baruose ar restoranuose, ir tokiu būdu sumažėtų pagunda rengti nelegalius vakarėlius“.

Tuo pačiu Julio Pérez kreipėsi į jaunesnius, 19-30 metų amžiaus salų gyventojus – „amžiaus grupę, kurioje pandemijos plitimas yra sparčiausias“, nes „nuo jų elgesio priklauso, kaip greitai įveiksime šį virusą“.

Galiausiai jis patvirtino, kad Kanarų vyriausybė pateiks apeliaciją dėl perimetro uždarymo 3 ir 4 pavojaus lygio salose, nes „jo negalima pakeisti alternatyviomis priemonėmis“, pabrėžiamas, kad „tiek komendanto valanda, tiek perimetro uždarymo priemonės yra vienos iš tų, kurių, tikimės, daugiau niekada nebereikės taikyti“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai