24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Wizz Air" liepta sumokėti milijonines kompensacijas už 2022 m. vėluojančius skrydžius

„Wizz Air” liepta sumokėti milijonines kompensacijas už 2022 m. vėluojančius skrydžius

- Advertisement 3-


„Wizz Air” gali tekti išmokėti milijonus keleiviams po to, kai Jungtinės Karalystės oro linijų reguliavimo institucija – Civilinės aviacijos administracija (CAA) – pradėjo vykdymo užtikrinimo veiksmus prieš Vengrijos oro linijų bendrovę, gavusi daug skundų, kuriuose teigiama, kad ji nesugebėjo tinkamai kompensuoti keleiviams už atšauktus skrydžius.

CAA vadovas Paulas SmiIki kovo 18 d. pateiktos pretenzijos taip pat gali būti atnaujintos, tačiau keleiviai turi užtikrinti, kad skrydžiai vyko ne seniau kaip prieš šešerius metus.as sakė, kad jie informavo „Wizz Air”, jog elgesys su keleiviais per pastaruosius metus buvo nepriimtinas ir kad oro transporto bendrovės privalo vykdyti savo įsipareigojimus, susijusius su skrydžių atšaukimu ar vėlavimu, nes priešingu atveju reguliavimo institucija nedvejodama imsis veiksmų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Keleiviai turi pilną teisę tikėtis, kad jų skundai ir pretenzijos bus sprendžiami greitai ir veiksmingai, o oro transporto bendrovės su jais elgsis sąžiningai, laikydamosi taisyklių. Mes ir toliau atidžiai stebėsime situaciją, kad įsitikintume, jog keleiviai gauna tai, kas jiems priklauso, ir kad „Wizz Air” politika patobulinta, kad vartotojai patirtų geresnę patirtį, jei kas nors nutiktų ne taip, – sakė jis.

Reaguodama į CAA veiksmus, „Wizz Air” bendradarbiavo su priežiūros institucija ir įsipareigojo pakeisti savo procedūras, komunikaciją su keleiviais ir politiką. Be to, oro transporto bendrovė sutiko iš naujo įvertinti reikalavimus dėl skrydžio išlaidų pakeitimo, perkėlimo į kitus oro uostus ir viešbučio išlaidų padengimo.

CAA taip pat paaiškino, kad šie veiksmai bus taikomi reikalavimams, pateiktiems dėl skrydžių, kurių išvykimas iš JK oro uosto arba atvykimas į JK oro uostą numatytas po 2022 m. kovo 18th d., ir kad šio laikotarpio atvejai bus tikrinami automatiškai.

Praėjusiais metais CAA pradėjo panašią procedūrą prieš „Ryanair” ir įpareigojo ją išmokėti kompensacijas tūkstančiams vėluojančių keleivių.

„Wizz Air” sulaukia nuolatinės kritikos – vartotojų organizacija „Which? Keleiviai yra patyrę, kad dėl atšauktų skrydžių buvo įstrigę, taip pat yra pateikę skundų dėl to, kad oro uoste iš jų buvo imami mokesčiai, kai jie negalėjo užsiregistruoti dėl techninių oro bendrovės interneto svetainės problemų.

Bendrovės pateikti duomenys atskleidė, kad vien birželio mėn. ji pervežė 5,3 mln. keleivių, o bendras šiais metais užfiksuotų keleivių skaičius beveik pasiekė 27 mln. keleivių, palyginti su 16 mln. keleivių per tą patį 2022 m. laikotarpį.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos