24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiVienas iš labiausiai ieškomų bėglių Ispanijoje sulaikytas pakeitęs išvaizdą

Vienas iš labiausiai ieškomų bėglių Ispanijoje sulaikytas pakeitęs išvaizdą

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija vakar žemyninės Ispanijos San Chuano de Alikantės mieste sulaikė vieną iš labiausiai ieškomų bėglių. Diego Darío González Ghersi turėjo galiojantį arešto orderį, išduotą po to, kai buvo nuteistas už seksualinį išnaudojimą. Kai policija jį surado, jis buvo gana smarkiai pakeitęs savo išvaizdą, kad išvengtų sulaikymo.

Ghersi nuo Ispanijos teisingumo slapstosi nuo praėjusių metų vasario mėnesį, kai buvo nuteistas kalėti už seksualinę prievartą 2008 m., kai ieškomasis išnaudojo savo dukrą, kuriai tuo metu buvo vos penkeri metai.

Pasak jo buvusios partnerės pateiktos denunciacijos, mergaitė buvo liūdna, prislėgta ir nenoriai leisdavo savaitgalius su tėvu, kuris jos akivaizdoje žiūrėdavo pornografinius filmus. Mergaitė teigė, kad jis nuolat lietė jos intymias vietas tiek išorėje, tiek viduje, net kai ji buvo nuoga. Be to, tėvas jai sakydavo, kad tai yra jųdviejų paslaptis, kurios ji neturėtų niekam atskleisti.

Praėjusių metų birželį jį įtraukus į Nacionalinės policijos „labiausiai ieškomų asmenų“ sąrašą, agentai gavo įvairios informacijos, kad jis yra Alikantės provincijoje. Keletą mėnesių tyrėjai atliko daugybę paieškų, kol galiausiai nustatė jo gyvenamąją vietą San Chuano rajone.

Ghersi buvo itin sunku surasti, nes jis keitė savo išvaizdą, kad nebūtų atpažintas. Jis ne tik augino barzdą, ilgus plaukus ir juos dažė šviesiai, bet ir naudojo spalvotus kontaktinius lęšius, kad pakeistų akis, ir batų pakėlimus, kad taptų aukštesnis.

Agentai taip pat patikrino, kad jis nuolat keitė adresą ir dirbo fizinį darbą už grynuosius pinigus, kad išgyventų ir nebūtų aptiktas. Galiausiai vakar 14.00 val. jis buvo suimtas.

Tai jau 3rd suėmimas per du mėnesius nuo tada, kai nacionalinė policija paskelbė dešimties labiausiai ieškomų bėglių sąrašą, ir tai daugiausia susiję su piliečių bendradarbiavimu juos surandant. Dabar sąraše yra tik septyni bėgliai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai