26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaOraiVėsus savaitgalis Kanarų salose su lietumi ir dar didesniu šalčiu Tenerifėje

Vėsus savaitgalis Kanarų salose su lietumi ir dar didesniu šalčiu Tenerifėje

- Advertisement 3-


Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) prognozėmis, Kanarų salose savaitgalis apskritai gali būti debesuotas, kalnuotose salose, ypač šiauriniuose šlaituose, vietomis bus liūčių, o Tenerifės viršūnėse bus daugiau šalčio.

Šį vakarą baigsis įspėjimai dėl vėjo ir nepalankių oro sąlygų, tačiau vis dar pūs 4 ar 5 balų stiprumo vėjas iš šiaurės ir šiaurės rytų, vietomis sustiprėsiantis iki 6 balų, ypač jūroje ir į pietus nuo salų, o iš šiaurės pūs stiprus bangavimas, kurio bangų aukštis sieks nuo 1 iki 2 metrų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

ŠIANDIENOS PROGNOZĖS DĖL SALŲ:

TENERIFAS: Debesuota, ypač šiaurėje. Šiauriniame šlaite nedideli lietūs, kurie antroje dienos pusėje vietomis gali būti intensyvesni, ypač šalies gilumoje, o ant viršūnių – stipresnis šaltis ir kai kur ledas. Likusioje salos dalyje lietus bus mažiau tikėtinas, išskyrus pavienes liūtis pietinėje ir pietvakarinėje dalyje po pietų.

Vėjas pūs iš šiaurės rytų, viršukalnėse ir salos kraštutiniuose šiaurės vakaruose bei pietryčiuose stiprūs gūsiai, vakarinėse pakrantėse – brizas

Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 20 °C, žemiausia 17 °C.


GRAN KANARIJA:

debesuota, šiaurėje dangus bus apsiniaukęs. Šiauriniame šlaite nedideli lietūs, kurie antroje dienos pusėje vietomis gali būti stipresni, ypač viduriniuose ir aukštai esančiuose rajonuose.

Likusioje salos dalyje jie bus mažiau tikėtini, tik pavienės liūtys. Šiaurės rytų vėjas, kuris su pertraukomis stipriai pūs viršukalnėse bei vakarų ir pietryčių šlaituose. Pietvakarių pakrantėse pūs gūsiai.

Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 20 °C, žemiausia 17 °C.


LANZAROTE:

Daugiausia debesuotas dangus, nedidelė nedidelių ir pavienių kritulių tikimybė. Pirmoje dienos pusėje šiaurės rytų vėjas su stipriais gūsiais. Temperatūra: Didžiausia 19 °C, mažiausia 14 °C.


FUERTEVENTURA:

debesuotas dangus, nedidelė nedidelio lietaus tikimybė. Vėjas šiaurės rytų, protarpiais stiprus, vėliau dienos metu silpnės.

Temperatūra: Aukščiausia temperatūra 20 °C, žemiausia 16 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi