25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasOficialu - pirmadienį vyks oro eismo valdymo streikai

Oficialu – pirmadienį vyks oro eismo valdymo streikai

- Advertisement 3-


Sausio ir vasario mėnesiais numatyti streikai Ispanijos oro uostuose, kuriuose yra privatizuoti valdymo bokštai, vyksta pagal grafiką ir prasidės šį pirmadienį, sausio 30 d. Tai palies keturis Kanarų salų oro uostus: Lansarotės, Fuerteventuros, La Palmos ir El Hierro.

Po liberalizuotų kontrolės bokštų darbuotojų ir paslaugų teikėjų teisėtų atstovų susitikimo su darbdaviais, kuriuos sudaro „FerroNats” ir „Saerco”, paskelbta, kad susitikimas buvo „nesėkmingas” ir streikas bus tęsiamas, teigia profesinė sąjunga.

Vakar (ketvirtadienį) vykusiame derybų komiteto posėdyje „Saerco” pateikė pasiūlymą padidinti VKI 2021 (0 %), 2022 (1 %), 2023 (2 %) ir 2024 (2,5 %) metams, tačiau jis neatitiko darbuotojų, kurių atstovai teigė, lūkesčių: Jis „toli gražu neatitinka jų pasiūlymo”.

Į tai „Saerco” atsakė, kad pasiūlymas padidinti darbo užmokesčio fondą 5,5 % yra nepagrįstas ir „kelia rimtą pavojų bendrovės gyvybingumui”.

STRIKE DATOS:

Pirmoji streiko diena vyks šį pirmadienį (sausio 30th), joje dalyvaus 162 skrydžių vadovai. Toliau streikas vyks kiekvieną vasario pirmadienį: 6th, 13th, 20th ir 27th.

Visą vasario mėnesį jis vyks kiekvieną pirmadienį: Korunjos, Alikantės-Elčės, Kasteljono, Cuatro Vientos, El Hierro, Fuerteventuros, Ibizos, Jerez, Lansarotės, La Palmos, Lleidos, Mursijos, Sabadelio, Sevilijos, Valensijos ir Vigo oro uostuose.

Bus pasitelkti „Cover” darbuotojai, kurie bandys sušvelninti padėtį, tačiau neišvengiama, kad skrydžiai vėluos ir kai kurie bus atšaukti, tačiau kokiu mastu, šiuo metu nežinome.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai