24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiVaikų gatvės kapela iš Tenerifės pietų, užkariavusi karnavalą

Vaikų gatvės kapela iš Tenerifės pietų, užkariavusi karnavalą

- Advertisement 3-


Tenerifės karnavalas visame pasaulyje garsėja savo blizgesiu, spindesiu, dalyvavimu, karnavalo karaliene ir murgomis. Visi girdi šį žodį, bet ne visi žino, ką jis reiškia. Murga pažodžiui verčiama kaip „gatvės kapela” ir kasmet karnavale dalyvauja šimtai grupių, kurios varžosi muzikine prasme ir dėl geriausių kostiumų. tačiau šiemet viena jaunimo grupė iš pietinės Tenerifės dalies, pasirodžiusi visuose karnavalo karalienės rinkimuose, murgų varžybose ir paraduose, užkariavo karnavalą. Grupė vadinasi „Infantil Los Retordicitos”, visi jos nariai yra 4-17 metų amžiaus, o Granadiljoje įsikūrusi grupė yra didžiausia paslaptis pietuose.

Murgos, tiek infantil, tiek suaugusiųjų, yra pagrindinė karnavalo dalis, ir kiekvienais metais jos atvaizduoja renginio temą: vienas narys kuria grupės muziką, kitas – žodžius, trečias – choreografiją, o dar kitas – kostiumus, kuriuos siuva savanoriai ir kurie gali kainuoti kelis tūkstančius eurų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiais metais karnavalo tema buvo Niujorkas, ir grupė ėmėsi daugiau nei įmanoma – sukūrė nuostabius „Geltonojo taksi” kostiumus su judančiomis dalimis, šviesomis ir garso efektais, kurie pavogė šou ir buvo vieni iš labiausiai fotografuojamų kostiumų per visą renginį.

Infantil Los Retordicitos 2009 m. įkūrė Fran Conde ir dvi asistentės, nuo 5 metų amžiaus dalyvavusios kitose karnavalo murgose. Grupė buvo sukurta iš tikros meilės, siekiant suteikti įvairaus amžiaus ir tautybių vaikams galimybę dalyvauti kažkokioje unikalioje veikloje ir patirti karnavalą iš atlikėjo perspektyvos.