25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiDaugiau nei 400 000 žmonių užplūdo Santa Krusos centrą per didįjį karnavalo...

Daugiau nei 400 000 žmonių užplūdo Santa Krusos centrą per didįjį karnavalo finalą

- Advertisement 3-


Daugiau nei 400 000 žmonių užplūdo Santa Kruso centrą, nes Piñata šeštadienį buvo didysis šių metų karnavalo finalas, kuris šįvakar bus oficialiai uždarytas ir bus paskelbta 2025 m. karnavalo tema.

Karnavalo aikštė nuo vidurdienio, kai prasidėjo paskutinis šių metų „dienos karnavalas”, virto gyvu perukų, blizgučių ir linksmybių spektakliu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Visą dieną greta tradicinių kaukėtų linksmuolių dėmesio centre buvo nepertraukiama muzika ir karnavalo grupių pasirodymai.

Karnavalo aikštės scenoje iki 21.00 val. šeimos ir draugai šoko pagal „Carnaboom Latino”, „Gomera Orchestra”, „Maquinaria Band”, „Sabrosa Orchestra” ir „Dorada Band” ritmus. Be to, COPE radijas iki 22.00 val. Principe aikštėje surengė atlikėjų koncertą, po kurio pasirodė Pepe Benavente, Maraury ir Tropicana.

Vis dėlto pagrindinė atrakcija laukė pagrindinėje Francisco La Roche scenoje, kur laukė tarptautinės žvaigždės Luis Fonsi ir Joseph Fonseca.

Dėl garso problemų labai lauktas renginys prasidėjo šiek tiek vėliau nei planuota, todėl minia buvo šiek tiek nusivylusi, tačiau viskas buvo pamiršta, kai jie užlipo ant scenos, ir vakarėlis tęsėsi iki pat nakties.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos