25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiVISI KELIONĖJE! Šį savaitgalį nepraleiskite Kalėdų traukinio Tenerifės pietuose

VISI KELIONĖJE! Šį savaitgalį nepraleiskite Kalėdų traukinio Tenerifės pietuose

- Advertisement 3-


Šį savaitgalį pasiruoškite kalėdiniam nuotykiui Tenerifės pietuose, o geriausia dalis? Jis visiškai nemokamas! Nuo šiandien, gruodžio 15 d., penktadienio, iki gruodžio 17 d., sekmadienio, Granadilla de Abona taryba rengia Kalėdinį traukinuką – šventinę kelionę po Granadilla istorinio rajono širdį.

Šią nuotaikingą iniciatyvą, kuriai vadovauja Turizmo departamentas ir kurios iniciatorė yra Maria Luz Fernández, kviečia ir vietiniai gyventojai, ir turistai. Šeimos ir draugai kviečiami prisijungti prie linksmybių, tyrinėjant kerinčias kalėdines dekoracijas ir įvairias lankytinas vietas pakeliui.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Magiška kelionė prasideda El Calvario, vingiuoja per gyvą González Mena aikštę, leidžiasi Antonio Pérez Díaz gatve, kyla El Pino gatve, kol pasiekia žavingą bažnyčios aikštę. Po to maršrutas tęsiasi aukštyn, pravažiuoja pro gyvybingas San Pedro ir Santa Lucía aikštes ir grįžta į pradinį tašką, o drąsūs dalyviai galės išlipti ir apžiūrėti įvairias maršruto vietas.

Šią popietę (penktadienį) Kalėdinis turistinis traukinukas važiuoja nuo 15.00 iki 19.30 val., o šeštadienį ir sekmadienį – nuo 10.30 iki 14.30 ir nuo 15.30 iki 19.30 val. Geriausia tai, kad tai visiškai nemokama veikla su lydinčiais gidais. Tačiau jaunesnių nei 16 metų asmenų prašoma, kad juos lydėtų suaugusieji.

Nepraleiskite šios šventinės ir džiugios patirties, nes Kalėdų traukinys šį savaitgalį į Tenerifės pietus atneša šventinę dvasią!

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos