25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiĮspūdingas "Disney" šou Tenerifėje šį vakarą - nemokamas!

Įspūdingas „Disney” šou Tenerifėje šį vakarą – nemokamas!

- Advertisement 3-


Šį vakarą (šeštadienį) Tenerifė ruošiasi žavingam renginiui – Santa Kruso Kandelarijos aikštėje (Plaza de La Candelaria) vyks nemokamas pripažintos muzikinės grupės „Los Cantadores” koncertas. Grupė surengs paskutinį 2023 m. pasirodymą, kuris yra tradicinio kalėdinio turo dalis, ir žada įsimintiną vakarą.

Ši Disnėjaus ekstravagantiška šventinė programa, pavadinta „Džiunglių ritmai”, į Kanarų salas atneša šventinio laikotarpio magiją ir džiaugsmą. 80 minučių trukmės šou paremtas keturiais kultiniais džiunglių tematikos šedevrais iš Volto Disnėjaus repertuaro: „Liūtas karalius”, „Džiunglių knyga”, „Tarzanas” ir „Enkanto”… ir jis nemokamas!

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Los Cantadores pristato visiškai novatorišką pasirodymą, panardinantį žiūrovus į laukinių Disnėjaus pasakų ritmus. „Daugiau magijos, daugiau dainų, daugiau efektų ir daugiau emocijų nei bet kada anksčiau”, – sakė grupės vadovas Elvis Sanfielis.

„Džiunglių ritmai” – tai didžiausias kalėdinis „Los Cantadores” turas per visą archipelago istoriją. Vakar vakare (penktadienį) pasirodžiusi Los Kristianose, Auditorio Infanta Leonor salėje, o šį vakarą – Santa Kruso mieste, grupė iki sausio 7 d. apkeliaus visas salas su spektakliu, kuris sužavės įvairaus amžiaus žiūrovus.

Pasiruoškite pasinerti į Disnėjaus magiją ir „Los Cantadores” muzikinį genialumą, kai jie užbaigs metus užburiančiu pasirodymu po žvaigždėmis Santa Kruso mieste. Nepraleiskite šio nepamirštamo žavesio ir šventės vakaro.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos