25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiĮ Tenerifę sugrįžtanti stand-up komedija - Troy Hawke

Į Tenerifę sugrįžtanti stand-up komedija – Troy Hawke

- Advertisement 3-


Nuo paskutinio Tenerifės komedijų klubo, kuris vyko Kosta Adechėje esančiame „Karting Las Americas”, praėjo penkeri metai, tačiau kitą šeštadienį, sausio 20th d., į salą sugrįžta „Live At The Auditorium”.

Per daugelį metų „Tenerifės komedijų klube” pasirodė keletas nuostabių komikų, kurie vėliau tapo žinomais žmonėmis, tarp jų Katherine Ryan, Joe Lycett, James Acaster, Seann Walsh, Nathon Caton, Rob Deering ir kt., tačiau nepriklausomai nuo to, kokia buvo jų sudėtis ir ar žiūrovai buvo apie juos girdėję, ar ne, jie pasirodė ir visi praleido fantastišką vakarą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ne kitaip bus ir ateinantį šeštadienį, kai „Oasis Fm” komedijų klubas bus „atnaujintas” ir Los Kristianoso „Auditorio Infanta Leonor” salėje įvyks pirmasis iš naujos serijos komedijų vakarų, kuriuose dalyvaus Troy Hawke, Markas Nelsonas ir Savo tamsiu, bet protingu stiliumi jis greitai tampa dvidešimtmečių balsas ir yra vienas iš tų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį ateityje. Elliotas seka šeimos pėdomis, nes jo tėvas Markas Steelas yra komikas ir laidų vedėjas, jau 20 metų dalyvaujantis televizijos laidose..

Kaip ir daugelis pramogų sričių, komedija pasikeitė ir dabar komikai pritraukia didesnę auditoriją didesnėse salėse, o geriausi komikai pasirodo arenose, kuriose susirenka iki 20 000 žmonių. Dėl šios priežasties naujieji komedijų vakarai bus rengiami auditorijose, kad labiau primintų teatro, o ne komedijų klubo atmosferą, ir vyks tokiu pačiu formatu kaip BBC „Live At the Apollo” – kiekviename renginyje dalyvaus trys komikai.


Troy Hawke

yra interneto sensacija, nors jis jau daugiau nei 15 metų rengia stand-up komedijas ir iš tikrųjų yra koncertavęs Tenerifės komedijų klube, tačiau kitu vardu – Philberto!

I Tenerife sugriztanti stand up komedija Troy Hawke

When he decided to create Troy Hawke, he established the character on the comedy circuit first, then moved into videos on TikTok, Instagram, and amassing over two million followers across the platforms with the Greeters Guild welcoming people to shops, events, petrol stations, anywhere.

Dabar viskas, ką jis daro, tampa virusu, o prekių ženklai užsako jį reklamuoti savo produktus ir rodyti dideliuose renginiuose, įskaitant „Formulės 1”, PGA golfo, „Premier” futbolo lygos ir neseniai vykusį WDC smiginio čempionatą

Tuo pat metu jis keliauja su savo stand-up šou, ką tik lankėsi Amerikoje ir Australijoje, o vasario mėnesį pradeda turą po Jungtinę Karalystę, be to, per Kalėdas pasirodė BBC2 televizijos laidoje „Live At The Apollo”.

I Tenerife sugriztanti stand up komedija Troy Hawke 1


Mark Nelson

2006 m., praėjus vos metams po pirmojo savo pasirodymo atviroje erdvėje, jis laimėjo pirmąjį Škotijos metų komiko apdovanojimą, o jo juodojo humoro, aštrių pastebėjimų ir puikių vienprasmiškų replikų derinys padėjo jam įsitvirtinti kaip vienam didžiausių Jungtinės Karalystės komedijos žvaigždžių.

Dėl savo simpatiško būdo scenoje, kuris paneigia kai kuriuos stipresnius kūrinius, Nelsonas dažnai priverčia žiūrovus juoktis iš dalykų, iš kurių jie žino, kad tikrai neturėtų juoktis. Politikos mokslų diplomas patvirtina jo puikiai aktualius tekstus ir, nors jo stand-up tikrai nėra skirtas lengvai įžeidžiamiems žmonėms, medžiaga yra protinga, gerai apgalvota ir gražiai parengta, o visa tai palaiko labai užtikrintas atlikimas.

I Tenerife sugriztanti stand up komedija Troy Hawke 2

Nors jam tik dvidešimt, Elliotas Steelas jau yra Didžiosios Britanijos komedijų scenos veteranas. Pradėjęs nuo 16-os metų, jis pakerėjo publiką ir sužavėjo kritikus po išparduotų pasirodymų Edinburgo „Fringe” festivalyje, pasirodymų „Comedy Store” Londone ir „Comedy Central” televizijoje. Elliot SteelOasis Fm siekia surengti tris ar keturis didelius komedijos vakarus per metus auditorijoje, o kai kurie garsūs atlikėjai jau susitarė atvykti į salą, todėl palaikykite jį ir įsigykite bilietus jau dabar:

undefined

I Tenerife sugriztanti stand up komedija Troy Hawke 3

arba čia nurodytose pardavimo vietose (be rezervavimo mokesčio):

oasisfm.com/live-auditorium-20012024TomaTicket.es/TroyHawke


undefinedundefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos