30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaRenginiaiŠį penktadienį Anastacia gyvai koncertuos Gran Kanarijoje

Šį penktadienį Anastacia gyvai koncertuos Gran Kanarijoje

- Advertisement 3-


Šį penktadienį, kovo 3rd d., Las Palmas de Gran Kanarijoje vyks „Drag Queen Gala” 25-mečio renginys, kuriame pasirodys garbingas svečias – amerikiečių dainininkė Anastacia sutiko pasirodyti, nes ji Europoje dalyvauja savo gastrolėse „I’m Outta Lockdown Tour”.

Šių metų šventėje, pavadintoje „Studio 54”, dalyvauja 14 kandidatų, kurie varžysis dėl transgresyviausio karnavalo sosto, prasidėsiančio 21.15 val. vakaro Las Palmo Santa Katalinos parke (Parque Santa Catalina). 2000 m. Ananastacia išgarsėjo daina „I’m Outta Love”, kuri buvo jos pirmojo studijinio albumo „Not That Kind” kūrinys. Jos nepakartojamas ir užburiantis balsas iš karto apskriejo visą pasaulį, todėl daina tapo geriausiai parduodamu metų singlu.

Praėjus daugiau nei dviem dešimtmečiams, Santa Catalina parke bus galima gyvai mėgautis šia daina per pasirodymą. kuriame superžvaigždė atliks dar vieną savo žinomiausių hitų:

Anastacia yra atsidavusi LGTBIQ+ reikalui ir tapo įkvėpėja daugeliui drag atlikėjų – tiek daug, kad 2022 m. ji koncertavo didžiausiame kolektyvo popmuzikos festivalyje „Mighty Hoopla” Londone, apsupta keleto iš jų.

Šiuo metu dainininkė yra išvykusi į turą po Europą po to, kai ilgesnį laiką nebuvo viešumoje dėl kovos su antruoju krūties vėžiu, kuris pirmą kartą jai buvo diagnozuotas 2013 m. Tačiau liga nesutrukdė jai po metų išleisti albumo „Resurrection”, 8, kurį ji išleido per visą savo muzikinę karjerą.

Ji taip pat turi daugybę auksinių ir platininių įrašų už daugiau nei 30 milijonų parduotų kopijų, taip pat šešis MTV apdovanojimus, keturis ECHO apdovanojimus, tris Pasaulio muzikos apdovanojimus, tris „Brit Awards”, tris „Golden Europe Awards”, tris „Golden Europe Awards” ir „Woman’s World Award” bei daugybę kitų apdovanojimų ir nominacijų.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai