25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosTuristai į Tenerifę gali atvykti turėdami patvirtintą apgyvendinimo įstaigos rezervaciją ir neigiamą...

Turistai į Tenerifę gali atvykti turėdami patvirtintą apgyvendinimo įstaigos rezervaciją ir neigiamą tyrimo rezultatą

- Advertisement 3-

Praėjusį vakarą Kanarų salų prezidentas pristatė kovos su pandemijos plitimu priemonių paketą, kuris galios artimiausias 14 dienų nuo šeštadienio. Jame apibrėžtos taisyklės, įskaitant ir tas, kurios reglamentuoja įprastą gyventojų patekimą į salą. Nerezidentai, norėdami atvykti į Tenerifę, privalo rezervuoti nakvynę ir pateikti neigiamą koronaviruso testo rezultatą.

Priemonių sąrašas:

- Advertisement -
keliones-i-tenerife
  • komendanto valandos pradžia – 22:00. Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų išvakarėse – 00:30.
  • viešų ir privačių susitikimų ribojimas. Tenerifės gyventojai, kurie nėra iš vieno namų ūkio, negalės susitikti tiek viešose, tiek privačiose erdvėse.
  • primygtinai rekomenduojama likti savo savivaldybėje, judėjimas tarp jų yra ribojamas.
  • stabdoma restoranų ir barų veikla, išskyrus terasas, kurių leidžiamas užimtumas – 50%.
  • draudžiama vykdyti veiklą, skatinančią nesilaikyti saugaus atstumo ar nedėvėti apsauginių veido kaukių. Draudžiami koncertai, diskotekos, karaoke ir kitų barų veikla.
  • ribojamas įvažiavimas ir išvažiavimas lėktuvais ar laivais be tinkamai pagrįstų priežasčių. Patekti į salą lėktuvais ir laivais gali tik keliautojai, turintys patvirtintą gyvenamąją vietą ir neigiamą Covid-19 tyrimo rezultatą.

Tai reiškia, kad tiems žmonėms, kurių registruota gyvenamoji vieta yra žemyne ​​ar užsienyje ir jie ketina apsistoti Tenerifėje savo šeimos ar draugų namuose, tai padaryti nebus leidžiama.

Keliautojai, norintys patekti į salą, gali tai padaryti tik tuo atveju, jei jie yra Kanarų salų rezidentai arba turistai, pateikiantys apgyvendinimo įstaigos rezervaciją ir neigiamą tyrimo rezultatą.

Šias priemones vakar po neeilinio Regioninės vyriausybės tarybos posėdžio paskelbė Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres.

,,Įvestos priemones daugeliui gali atrodyti ,,nesekme”, – teigia prezidentas. Tačiau jos priimtos ,,siekiant sumažinti pandemijos mastus saloje, bei tikint kad situacija per 14 dienų laikotarpį pagerės, tai ypač svarbu turint omenyje ekonomikos ir gamybos sektorių”.

Pagrindinių švenčių, gruodžio 24-ąją, 25-ąją, 31-ąją ir sausio 1-ąją dienomis, maksimalus prie vieno staliuko sėdinčiųjų skaičius bus ribojamas iki šešių, viename namų ūkyje gyvenančių asmenų. Jeigu asmenys bus atvykę iš dviejų skirtingų namų ūkių, skaičius lieka toks pat, į jį neįskaičiuojami jaunesni, nei 6 metų vaikai. Neįleidžiami didesni, nei dviejų namų ūkiai.

Saloje aktyvuoti 3 ir 4 pavojaus signalai, kurie reiškia aukščiausią epidemiologinį ,,raudonąjį šviesoforo signalą”. Kanarų salų vyriausybė primena, kad visi gyventojai privalo laikytis priimtų saugumo priemonių. Vyriausybė apeliuoja į visuomenės sąmoningumą ir kviečia visus prisidėti prie kovos su Covid-19 pandemija.

Šį rytą, ketvirtadienį, Tenerifės piliečių saugumo valdyba, kuriai pirmininkauja prezidentas Á. V. Torres, susitiko patvirtinti būdus, kaip kuo geriau įvesti Kanarų salų vyriausybės patvirtintas saugumo priemones ir kaip organizuoti baudas asmenims, pažeidusiems naująjį reglamentą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock