25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasGyventi viešbutyje Barselonos centre yra pigiau nei nuomoti butą

Gyventi viešbutyje Barselonos centre yra pigiau nei nuomoti butą

- Advertisement 3-

Pandemijos laikotarpiu Ispanijos viešbučiai sudarė rimtą konkurenciją nuomojamo būsto rinkai. Šiuo metu apsistoti geros klasės viešbučio numeryje ilgam laikui yra žymiai patogiau ir pigiau, negu išsinuomoti butą. Ryškus tokios situacijos pavyzdys – Barselona, ​​kur kai kurie viešbučiai sukūrė specialias programas ilgalaikiams svečiams. Tokie svečiai naudojasi visais įprastais viešbučio patogumais, gyvena tuose pačiuose kambariuose kaip ir įprasti turistai, tačiau moka kur kas mažesnę sumą.

„Gallery” viešbučių tinklas tokią programą įgyvendino savo viešbučiuose Barselonoje, Malagoje ir Palmoje. Dabar yra galimybė pagyventi viename gražiausių Barselonos rajonų už 700€ +100% mokesčiai. Į kainą, be standartinio numerio, įskaičiuoti pusryčiai, drabužių skalbimas du kartus per savaitę, numerio tvarkymas ir 25% nuolaida visam viešbučio restorano meniu. Palyginimui, tą patį numerį užsisakinėdami „Booking.com” svetainėje, turėsite sumokėti apie 2 700€ už vieną viešnagės mėnesį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiuo pasiūlymu jau suskubta pasinaudoti. 27-erių metų Teresa „20minutos” pasakojo, kad nuo lapkričio pradžios gyvena ,,Gallery” viešbutyje, Barselonoje. Jos numerio kaina mėnesiui – 850€. Pati mergina dirba Madride – užsiima rinkodara tarptautinėje kompanijoje. Tačiau Covid-19 pandemija jai suteikė galimybę dirbti nuotoliniu būdu, tad ji išvyko į Barseloną, kur gyvena jos sužadėtinis. Dabar jį turi galimybę dirbti tiesiai iš savo terasos. Viešbutyje Teresa naudojasi nemokamu internetu, eina į sporto salę ir mėgaujasi saunos teikiamais malonumais.

Gyventi viesbutyje Barselonos centre yra pigiau nei nuomoti buta1

,,Svarsčiau gyvenimo bute variantą, tačiau savininkai sudaro sutartį bent metams, be to, reikia mokėti už vandenį ir elektrą. Ir tada sužinojau apie ilgalaikio apsistojimo viešbutyje galimybę ir nusprendžiau ja pasinaudoti, juk kaina man tiko, juolab, kad viskas būtų kur kas paprasčiau”, – pasakojo Teresa. Mergina pripažįsta, kad anksčiau niekada negalvojo apie gyvenimo viešbutyje galimybę. Tačiau jai viskas patinka ,,nereikia jaudintis, esu lyg namie, nesijaučiu vieniša. Šalia apsistoję lygiai tokie pat gyventojai, mes su jais bendraujame. Beveik visi yra vyresni, nei 35-erių metų”. Vienintelis minusas, kurį rado mergina – nėra virtuvės. Tačiau paprašius į numerį atnešama mikrobangų krosnelė. Mergina planuoja tęsti gyvenimą viešbutyje mažiausiais penkis mėnesius.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos