25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifės skrydžio metu "įstrigusi" keleivė reikalauja kompensacijos, nes "bijojo dėl savo gyvybės"

Tenerifės skrydžio metu „įstrigusi” keleivė reikalauja kompensacijos, nes „bijojo dėl savo gyvybės”

- Advertisement 3-


24 metų keleivė iš pietų Velso plačiai nuskambėjo po to, kai pareiškė, kad „bijojo dėl savo gyvybės” skrydžio iš Tenerifės po merginų atostogų saloje, nes buvo „įkalinta” lėktuve su sugedusiu oro kondicionieriumi ir patyrė astmos priepuolį.

Nors oro transporto bendrovė „Ryanair” tvirtina, kad dėjo visas pastangas, kad jai būtų suteikta medicininė pagalba, Seaward dabar siekia gauti kompensaciją.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Sausio 14 d. Charlaine Seaward nieko nežinodama įlipo į lėktuvą, kuris negalėjo pakilti dėl oro kondicionieriaus gedimo, ir, jos teigimu, „po 45 minučių, praleistų lėktuvo salone, dėl užsistovėjusio oro prasidėjo hiperventiliacija ir astmos priepuolis”.

Seaward teigia, kad kai jos inhaliatorius „nustojo veikti”, ji paklausė oro linijų darbuotojų, ar galėtų palikti lėktuvą ir „pakvėpuoti grynu oru”. Tačiau lėktuvo įgula pasakė, kad ji negali išlipti, nes išlipimas kelia pavojų saugumui, ir kaip alternatyvą pasiūlė deguonies buteliuką ir kaukę.

„Tikrai maniau, kad mirsiu”, – sakė Charlaine, nes astmos priepuolis paūmėjo ir sukėlė galvos svaigimą.

„Ryanair” teigimu, įgula iškvietė medicinos tarnybas, kurios suteikė Seaward pagalbą, o kai ji atsigavo, jai buvo leista skristi ir galiausiai ji gavo kompensaciją už daugiau nei trijų valandų vėlavimą. Tačiau dabar ji siekia gauti kompensaciją „už siaubingą skrydžio patirtį”.

Tenerifes skrydzio metu istrigusi keleive reikalauja kompensacijos nes bijojo del savo gyvybes

Po incidento Seaward paskelbė piktą vaizdo įrašą, kuriame įspėjo žmones neskristi su šia pigių skrydžių bendrove. Ji teigė, kad ir kiti išsigandę keleiviai panašiomis sąlygomis „bijojo dėl savo gyvybės”.

Aviacinė bendrovė patvirtino, kad skrydis buvo atidėtas dėl „nedidelės techninės problemos”, ir paminėjo, kad, siekiant „sumažinti nepatogumus”, keleiviai liko lėktuve, kol inžinieriai tikrino lėktuvą.

Aviacinė bendrovė teigė, kad, kadangi gydytojai pripažino, jog ji gali skristi, ir ji nusprendė skristi, Seaward neturi teisės į pinigų grąžinimą, tačiau jai priklauso 261 EUR kompensacija už skrydžio atidėjimą. Tačiau Seaward teigia, kad ji gavo tik 50 svarų sterlingų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos