24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifės pietuose suimti du asmenys, sukčiavę mobiliuoju telefonu

Tenerifės pietuose suimti du asmenys, sukčiavę mobiliuoju telefonu

- Advertisement 3-


Civilinės gvardijos pareigūnai Guargacho mieste, San Miguel de Abona, sulaikė du asmenis, dalyvavusius sukčiavime mobiliuoju telefonu Tenerifės pietuose. Tyrimas pradėtas gavus dviejų aukų, patekusių į rafinuotus spąstus, skundus, todėl policija surengė operaciją „Yabulka”, kad sugautų atsakingus asmenis.

The detainees used marketplace to advertise the sale of high-end mobile phones from leading brands at attractive prices of €1,000 in the first case and €1,200 in the second. However, what seemed like an unbeatable offer turned into a nightmare for those who responded to the ads.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal sukčių veikimo būdą jie susitarė susitikti su aukomis Las Chafiras pramoninėje zonoje. Susitikimų metu įvyko sandoris: aukos kaltinamiesiems perdavė sutartus pinigus, o mainais gavo tariamą aukštos klasės mobilųjį telefoną.

Vis dėlto, kai sandoris buvo baigtas, sukčiai dingo be pėdsakų. Kai nukentėjusieji atidžiau apžiūrėjo savo pirkinius, suprato, kad buvo apgauti, nes mobilieji telefonai buvo ne tikri, o prastos kokybės klastotės.

Svarbi detalė yra ta, kad abu nukentėjusieji, pateikdami skundus, savanoriškai perdavė policijai suklastotus mobiliuosius telefonus kaip įrodymus, o tai labai palengvino tyrimą atliekančių agentų darbą.

Po ilgo darbo tyrimo metu pareigūnams pavyko nustatyti ir surasti du asmenis, atsakingus už šiuos nusikaltimus. Abu įtariamieji buvo nedelsiant sulaikyti, o proceso metu kaip papildomas įrodymas buvo paimtas trečias padirbtas mobilusis telefonas.

Civilinė gvardija tris padirbtus mobiliuosius telefonus kartu su visais atliktais procesiniais veiksmais perdavė Granadilla de Abona muitinės teismui, kur jie bus nuteisti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos