25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasTenerifės "Las Terrazas de Abama Suites" pripažintas geriausiu prabangiu viešbučiu Ispanijoje

Tenerifės „Las Terrazas de Abama Suites” pripažintas geriausiu prabangiu viešbučiu Ispanijoje

- Advertisement 3-


„My Way Hotels & amp; Resorts” valdomas „Las Terrazas de Abama Suites”, esantis Guía de Isora, Tenerifėje, buvo apdovanotas dviem prestižiniais apdovanojimais 2024 m. tarptautiniuose viešbučių apdovanojimuose, skirtuose geriausiems pasaulio viešbučiams. Kurortas pelnė apdovanojimus dviejose kategorijose: Geriausias 5 žvaigždučių prabangus viešbutis Ispanijoje ir geriausias golfo viešbutis Ispanijoje. Pastarąjį pripažinimą pelnė garsusis Abamos golfo aikštynas, kuris yra neatsiejama viešbučio infrastruktūros dalis.

„Las Terrazas de Abama Suites” jau trečią kartą buvo apdovanotas Tarptautiniuose viešbučių apdovanojimuose, taip pabrėžiant jo meistriškumą itin konkurencingoje srityje. Šis viešbutis tapo simboliu to, kaip jis įtvirtino savo pozicijas rinkoje, nuolat teikdamas aukščiausio lygio paslaugas ir išskirtinę kulinarinę patirtį, ypač bendradarbiaudamas su garsiuoju „Berasategui” prekės ženklu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Rosa María Gotlib, „My Way Hotels & Resorts” pardavimų ir rinkodaros direktorė, sakė, kad šie apdovanojimai patvirtina „Abama Hotels” įsipareigojimą iškelti „Las Terrazas de Abama Suites” į prabangos viršūnę. Prie jų sėkmės prisideda ir tarptautinis Abama golfo aikštyno pripažinimas geriausiu Kanarų salose ir vienu geriausių Europoje.

„Norime, kad mūsų svečiai Abamoje mėgautųsi įspūdžių kupina kelione, kurioje svarbiausia yra tai, ką jie gyvena ir jaučia, pranokstant bet kokius jų lūkesčius, susijusius su mūsų objektų išskirtinumu ir teikiamomis paslaugomis”, – sakė ji.

Jų tikslas – ir toliau naudotis naujų technologijų privalumais – šį įsipareigojimą neseniai pripažino „CaixaBank”, kartu teikiant pirmenybę tvarumui ir aplinkosaugai unikalioje gamtinėje Abama kurorto aplinkoje.

Tenerifes Las Terrazas de Abama Suites pripazintas geriausiu prabangiu viesbuciu Ispanijoje

Las Terrazas de Abama Suites, įsikūręs vešliose Guía de Isora, Tenerifėje, apylinkėse, yra prabangi ramybės šventovė, apsupta Kanarų augmenijos ir garsaus Dave’o Thomaso suprojektuoto 18 duobučių golfo aikštyno.

Viešbutyje yra 151 įvairaus dydžio ir įvairių funkcijų apartamentai, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys Atlanto vandenyno, La Gomeros ir Teidės kalno vaizdai. Liuksuose įrengtos virtuvės, svetainės, privačios terasos arba sodai, o kai kuriais atvejais – ir sūkurinės vonios.

Išskirtinės paslaugos svečiams – trys šildomi begalybės baseinai, treniruoklių salė, didžiausia Kanarų salose vaikų stovykla po atviru dangumi ir įvairi kulinarinė patirtis, kuriai vadovauja Melvin by Martín Berasategui. Tai ir „Ámbar” gastrobaras, kuriame galima mėgautis geriausiais pietų Tenerifės saulėlydžiais, „Sunway” baras prie baseino, kuriame galima puikiai papietauti, ir „La Zumería”, kuriame patiekiami geriausi salos kokteiliai, sultys ir kokteiliai.

Galiausiai „Plaza Abama”, kuri pamažu tampa pagrindiniu kurorto centru, yra „Tágara” – nauja „Abama Hotels” gastronominė įmonė, kurioje susilieja Kanarų ir Viduržemio jūros regiono virtuvės patiekalai.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos