33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifėje suimti du asmenys, pardavinėję vogtus daiktus internetu

Tenerifėje suimti du asmenys, pardavinėję vogtus daiktus internetu

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija Tenerifėje suėmė 48 metų vyrą ir 38 metų moterį už tai, kad jie žinomoje socialinės žiniasklaidos svetainėje internete pardavinėjo vogtus daiktus, kurie, kaip įtariama, buvo pavogti iš automobilių.

Pareigūnai apie tai sužinojo, kai į juos kreipėsi keli žmonės, nes atpažino, kad turguje parduodami jų pačių daiktai, todėl jie nedelsdami pradėjo tyrimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Iš viso jie sugebėjo susieti septynis daiktus su ankstesniais skundais (denuncias), kuriuos buvo gavę iš įvairių žmonių dėl asmeninių daiktų vagysčių iš Santa Kruzo mieste stovinčių automobilių vidaus.

Surinkę pakankamai įrodymų, jie susekė ir suėmė porą Tenerifės sostinėje, o gavę reikiamą teismo leidimą atliko kratą adresu Finca la Multa miesto rajone.

Kratos metu agentai, be kitų daiktų, paėmė šešis įvairaus dydžio televizorius, žiūronus, meškerę, DVD grotuvą, datatafoną, vaizdo žaidimų konsolę, CD grotuvą ir daug įvairių sporto reikmenų.

Visi šie daiktai šiuo metu grąžinami teisėtiems savininkams, o po pareiškimo policijos nuovadoje sulaikytieji buvo pristatyti į teisminę instituciją, kad jiems būtų pareikšti kaltinimai.

- Advertisement 4-

Naujausi