30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaNaujienosDviratininkams ir motorolerių vairuotojams dabar gresia 200 eurų bauda už ausinių arba...

Dviratininkams ir motorolerių vairuotojams dabar gresia 200 eurų bauda už ausinių arba ausinių dėvėjimą

- Advertisement 3-


Dviratininkams ir motorolerių vairuotojams Ispanijoje, įskaitant Kanarų salas, gresia 200 eurų bauda, jei jie važiuodami važiuoja su ausinukais, ausinėmis arba ausinėmis, kaip pranešė Eismo priežiūros departamentas (DGT).

Pagal 2014 m. atnaujintą Ispanijos įstatymą žmonės negali važiuoti dviračiu arba naudotis asmenine judėjimo priemone klausydamiesi muzikos arba naudodamiesi mobiliuoju telefonu per ausines, ausines arba ausines. DGT pabrėžia, kad šis įstatymas priimtas saugumo sumetimais, nes šių prietaisų naudojimas atitraukia dėmesį nuo kelio ir neleidžia dviratininkams girdėti kitų garsų kelyje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Ausinių dėvėjimas važiuojant dviračiu gali kelti pavojų jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumui. Muzikos klausymasis trukdo dviratininkui įsiklausyti į kelių eismą, įskaitant avarinių transporto priemonių sirenas, įspėjamuosius signalus, pavyzdžiui, transporto priemonių garso signalus ir pėsčiųjų šauksmus”, – pabrėžiama jų pareiškime.

Nenešiojant ausinių dviratininkai gali geriau suvokti aplinką ir taip saugiau važiuoti dviračiu, o tai sumažins eismo įvykių skaičių.

Svarbu pažymėti, kad ausines ir „Bluetooth” ausines telefonams taip pat draudžiama naudoti automobiliuose ir kitose transporto priemonėse. Vienintelis būdas, kuriuo leidžiama naudotis telefonu vairuojant, yra naudoti automobilyje esančią laisvų rankų sistemą per garsiakalbį, o ne ausinėse esantį įrenginį.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi