30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasTenerifėje prisišvartuoja 200 milijonų dolerių kainuojanti Latifi superjachta

Tenerifėje prisišvartuoja 200 milijonų dolerių kainuojanti Latifi superjachta

- Advertisement 3-


Santa Krus de Tenerifės uostas į savo doką priėmė 97 metrų ilgio 200 milijonų dolerių vertės super jachtą, priklausančią Michaeliui Latifi, „Formulės-1” lenktynininko Nicholaso Latifi tėvui, kurią jis nusipirko iš kito „Formulės-1” kanadiečių milijardieriaus Lawrence’o Strollo 2020 m.

„Faith” yra 96,55 m ilgio, gali pasiekti 17 mazgų greitį, o 15 mazgų greičiu plaukti 5000 jūrmylių, joje gali apsistoti 18 svečių ir 34 įgulos nariai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jachta buvo pastatyta Nyderlanduose „Aston Martin” direktoriui ir „Formulės-1” komandos savininkui Lawrence’ui Stollui 2017 m. ir pelnė geriausios jachtos pasaulyje statusą 2018 m.

Tenerifeje prisisvartuoja 200 milijonu doleriu kainuojanti Latifi superjachta

Jachta labiausiai stebina 9 m x 4 m dydžio baseinu su permatomu dugnu ir baru, tačiau joje taip pat yra sauna, kino salė, treniruoklių salė ir sraigtasparnio „Bell” aikštelė, kurioje galima laikyti sraigtasparnį.

Svečiai gali apsistoti 7 kajutėse: pagrindinėje kajutėje, dviejose VIP kajutėse ir keturiose dvivietėse kajutėse, o pagrindinėje kajutėje yra karališko dydžio lova, sofa, iššokantis plokščiaekranis televizorius ir poilsio zona su dviem foteliais ir staliuku priekiniame kampe. Miegamojo gale yra du vonios kambariai, kuriuos skiria centrinis koridorius, abiejuose įrengtos drabužinės.

Svečių kajutėse, esančiose pagrindiniame denyje, yra dvigulė lova, rašomasis stalas / tualetinis staliukas ir sofa, drabužinė ir vonios kambarys.


Tenerifeje prisisvartuoja 200 milijonu doleriu kainuojanti Latifi superjachta 1

- Advertisement 4-

Naujausi