24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifėje po avarijos šalia Santa Kruzo trys nukentėjusieji išvežti į ligoninę

Tenerifėje po avarijos šalia Santa Kruzo trys nukentėjusieji išvežti į ligoninę

- Advertisement 3-

Ekstremalių situacijų ir saugumo koordinavimo centras (Cecoes) šįryt, antradienį, pranešė apie avariją Tahodio greitkelyje, Santa Kruze, kurioje buvo sužeisti trys žmonės.

Kaip pranešta greituoju pagalbos numeriu 112, incidentas įvyko maždaug 7:20 val., kai transporto priemonė išvažiavo iš kelio ir nuriedėjo į 4 metrų gylio griovį.

Vietos policija tiria, dėl kokių priežasčių transporto priemonė nuvažiavo nuo kelio. Šiuo metu įrodyta, kad automobilyje keliavo keturi žmonės. Automobilio vairuotojas yra vienintelis šioje avarijoje nenukentėjęs asmuo. Jo kraujyje rasti alkoholio ir narkotinių medžiagų pėdsakai.

Vos tik ugniagesiai atvyko į įvykio vietą, jie išlaisvino vieną iš keleivių, kuris buvo įstrigęs automobilio viduje, kad, atsižvelgiant į sužalojimų sunkumą, jį galėtų perduoti medikams, o tada pritvirtino automobilį.

SUC sveikatos personalas įvertino nukentėjusiųjų būklę ir suteikė jiems pirmąją pagalbą. Du vyrai ir viena moteris patyrė įvairaus laipsnio sužalojimus, jie išvežti į ligoninę tolesniam gydymui.

Policija praneša, kad įvykyje kitos transporto priemonės nedalyvavo, kitų nukentėjusiųjų nėra.

Nuotraukos fotonoticia

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai