33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaNaujienosTenerifė vėl užima lyderio poziciją pagal naujų Covid-19 diagnozių skaičių

Tenerifė vėl užima lyderio poziciją pagal naujų Covid-19 diagnozių skaičių

- Advertisement 3-

Antroji koronaviruso infekcijos banga iš pradžių nežymiai paveikė Tenerifę, užsikrėtimų skaičius kaimyninėje Gran Kanarijoje buvo kur kas didesnis. Tačiau vakar, penktadienį, kai buvo apskaičiuotas naujų užsikrėtimų dažnis per 24 valandas, aptikta, kad Tenerifė vėl lyderiauja – 109 atvejai. Tai didžiausias infekuotųjų skaičius antrosios bangos metu. Rugpjūčio 23-sios statistika rodė 129 susirgusiuosius, tačiau tai atsitiko dėl epidemiologinių kriterijų pasikeitimo skaičiuojant Covid-19 atvejus.

Kanarų salose išaiškinti 228 nauji koronaviruso atvejai, tačiau nors ir naujų infekuotųjų dažnis didėja, sveikatos apsaugos ministerijos teigimu kreivė išsilygina, nes šiomis dienomis taip pat padidėjo PCR tyrimų skaičius.
Gran Kanarija nepilnai prarado lyderio poziciją: ji ir toliau yra sala, kuriai būdingi aktyviausi infekcijos atvejai – 4 635, tai yra 70 procentų nuo visų salų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Nenuostabu, kad dabartinis sergamumo padidėjimas Kanarų salose, yra salynų sostinėse – Las Palmas de Gran Kanarija ir Santa Cruz de Tenerifė. Kol Gran Kanarijoje naujų koronaviruso atvejų skaičius mažėja, Tenerifėje lėtai, bet didėja, nors bendras dažnis vis dar neviršija 100 atvejų 100 000 gyventojų.

Remiantis naujausia epidemiologine ataskaita, kurią pateikia Instituto de Salud Carlos III (ISCIII), 62.9 % infekuotųjų nuo gegužės 10 dienos jaučia vienodus ligos simptomus. Taigi Kanarų salos yra viena iš bendruomenių, kurioje vis daugiau pacientų teigia jaučiantys koronaviruso simptomus.

- Advertisement 4-

Naujausi