25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosTenerifės valstybinė administracija skiria milijoną eurų fondui, įkurtą turistų testavimui

Tenerifės valstybinė administracija skiria milijoną eurų fondui, įkurtą turistų testavimui

- Advertisement 3-

Kaip skelbia ministro patarėja Berta Perez, valstybinė administracija (,,Cabildo de Tenerife”) per finansų ministeriją skyrė milijoną eurų fondo, skirto apmokėti turistų PCR tyrimams, sukūrimui. Tokiu būdu siekiama pritraukti turistus ir išgelbėti žiemos sezoną.

„Šis fondas jau veikia, – sakė Pérez, – ir jis gali būti naudojamas iškart, kai bus pasiektas galutinis susitarimas su šalimis dėl sąlygų, kuriomis gali būti atliekami testai, kad būtų užtikrintas keliautojų saugumas”. Tarp diskutuojamųjų klausimų – ar testai turi būti atlikti išvykimo, ar atvykimo šalyje, ir jų galiojimo sąlygos.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Galutinis susitarimo tikslas – nutraukti karantinus, kuriuos, tokios šalys kaip Vokietija ir Jungtinė Karalystė šiuo metu įvedė grįžtantiems iš Kanarų salų. Jie atgraso turistus atvykti į salas daugiausia dėl karantino padarinių darbo vietoms, kai jie grįš į savo šalis.

,,Kuo naudingas testavimas, jei šalys jų nepripažįsta ir vis tiek priverčia grįžusius karantinuotis? Tokiu atveju turistai į mūsų salas neatvyks”, – apibendrino Pérez.

Tarybos narė pareiškė, kad siekiama „atgaivinti turizmą, užtikrinant visišką keliautojų saugumą“, nes, jos nuomone, ,,jei ši pandemija mus kažko išmokė tai, kad svarbiausia yra mūsų sveikata”.

Praėjusią savaitę korporacija rengė susitikimus su susijusiais sektoriais tiek su turizmo ministru, tiek su Pietų verslo atstovais. Susitikimai, kurie, pasak Pérez, buvo teigiami, nes ERTE teigimu turizmo atgaivinimas sektoriuje yra „praktiškai užtikrintas”. Vis dėlto Berta Perez mano, kad pandemijos sukeltą turizmo krizę valdyti yra labai sunku, ir paaiškino, kad taip pat deramasi su aviakompanijomis dėl garantuotų pervežimų.

„Mes žinome, kad esame pirmtakai. Mes kalbame visomis kalbomis, visose vietose ir visuose forumuose apie galimybę atlikti bandymus tiek kilmės, tiek paskirties vietoje”, – pridūrė ji.

Tiesą sakant, valstybinė administracija („Cabildo“) yra pirmoji įstaiga, kuri šiuo pranešimu žengia pirmąjį žingsnį apmokėdama už PCR tyrimus turistams. Viešbučių asociacija „Santa Cruz de Tenerife” („Ashotel“) atvėrė duris pačioms įmonėms susimokėti už dalį bandymų ir ragina Ispanijos ir Kanarų salų vyriausybes sukurti saugius koridorius turistų srautams.

Šis finansavimas yra pirmoji dalis, kurioje tiek verslo sektorius, tiek regioninė vyriausybė teigė prisidedantys prie turistų testavimo. ,,Cabildo” taip pat ragina kitas įmones ir sąjungas prisidėti prie šio fondo bei plėtoti ir gaivinti turizmą salose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos