23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmasTenerifė siekia pritraukti daugiau turistų iš Niujorko, Čikagos ir Majamio

Tenerifė siekia pritraukti daugiau turistų iš Niujorko, Čikagos ir Majamio

- Advertisement 3-


Tenerifės turizmo departamentas nori pritraukti daugiau amerikiečių turistų, todėl šią savaitę vyksta į Niujorką, Čikagą ir Majamį, kur per pristatymus, vyksiančius rytinės JAV dalies miestuose, reklamuos salą, parodydamas jos įvairovę.

Pasak departamento, Amerikos miestuose lankysis delegacija, kurią lydės keliolika salos turizmo sektoriaus atstovų.

Per ateinančias tris dienas, pradedant nuo rytojaus, rugpjūčio 30 d., bus surengti trys skirtingi pristatymai, kurių tikslas – atskleisti Tenerifės, kaip Šiaurės Amerikos keliautojų traukos vietovės, potencialą.

Kartu su „Turismo de Tenerifė” technine komanda pristatymus skaitys salos turizmo direktorė Laura Castro ir „Turismo de Tenerifė” generalinis direktorius Davidas Pérezas.

Castro teigia, kad reklaminės akcijos Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo intensyvinamos visus metus, siekiant padidinti šios tautybės keliautojų į salą skaičių. „Dabar, – pridūrė ji, – keliaujame, kad Tenerifės turizmo sektoriaus specialistai susipažintų su daugiau nei 150 Amerikos kelionių agentų trijuose miestuose, kuriuose lankysimės, ir supažindintų juos su sala”.

Tuo tarpu Pérez pabrėžė, kad nuo šių metų sausio iki liepos mėnesio Tenerifę aplankė daugiau nei 15 217 amerikiečių turistų, t. y. 4 731 (45,1 %) daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2019 m., prieš pandemiją.

Iš tikrųjų per visus 2019 m. Tenerifėje iš viso atostogavo 17 417 amerikiečių turistų, t. y. tik 1 820 daugiau nei per pirmuosius septynis šių metų mėnesius.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai