26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėTenerifė pirmą kartą paskelbė įperkamos nuomos planą, skirtą būsto trūkumui spręsti

Tenerifė pirmą kartą paskelbė įperkamos nuomos planą, skirtą būsto trūkumui spręsti

- Advertisement 3-


Tenerifė pirmą kartą pristatė įperkamo nuomojamo būsto planą, vadinamą „Activa Vivienda” programa, kuria siekiama padėti savivaldybėms įsigyti žemės ir iš dalies užbaigtų ar nebaigtų projektų. Pagrindinis tikslas – sumažinti vieną iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduria salos gyventojai: socialinio būsto, skirto mažas pajamas turintiems asmenims, trūkumą.

Vakar (trečiadienį), Valdančiajai tarybai patvirtinus iniciatyvą, šią novatorišką priemonę pristatė Kabildos pirmininkė Rosa Dávila. Viceprezidentas Lope Afonso paskelbė, kad „Kabildas vadovaus būsto problemos Tenerifėje sprendimų paieškoms, įgyvendindamas tokias iniciatyvas.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Savivaldybių bendradarbiavimo ir būsto departamentas pristatė šią idėją, iš anksto susitaręs su Kanarų salų būsto institutu (Icavi) finansiškai bendradarbiauti su Tenerifės savivaldybėmis įsigyjant namus ar žemę, kad būtų galima išplėsti socialinio būsto nuomai skirtų būstų skaičių.

Afonso pabrėžė, kad svarbu spręsti Tenerifės gyventojų problemas, atsižvelgiant į tai, kad trūksta būsto pasirinkimo galimybių, todėl žmonėms sunku rasti būstą, ir pabrėžė, kad „Tenerifės visuomenės realybė visada turi būti gairės nustatant prioritetus, kuriuos nustatome salos vyriausybė”.

Jis gyrė savo kolegės Sonios Hernández darbą, teigdamas, kad ji pasiekė istorinį susitarimą, leidžiantį Kabildai atlikti aktyvesnį vaidmenį sprendžiant dabartinę būsto problemą. Tai reiškia, kad padidėjo ir pasikeitė kompetencijos lygis sprendžiant šį novatorišką projektą salose.”

Ši programa atitinka Kanarų salų būsto planą, kurio bendras tikslas – skatinti nuomos prieinamumą vykdant naujas statybas arba įsigyjant būstą privačioje rinkoje.

Tai apima ryšius su vystytojais ir finansiniais subjektais, siekiant išplėsti būsto nuomą šiuo Kanarų visuomenės vis labiau pageidaujamu režimu. Jis paaiškino, kad buvo koordinuojamos pastangos su visomis 31 salos savivaldybe, siekiant veiksmingai patenkinti konkrečius jų poreikius.

Rosa Dávila sakė: „Šia priemone siekiame patenkinti vieną iš pagrindinių mūsų piliečių poreikių. Norime vadovauti ieškant sprendimų būsto prieinamumo problemai spręsti.” Šiam tikslui pasiekti planuojama Tenerifės savivaldybėms skirti ne daugiau kaip po vieną milijoną eurų subsidijų, kad jos įsigytų baigtus arba statomus būstus, skirtus socialinei nuomai.

Gali būti įtraukta ir žemė, nors ir mažesniu mastu. Šių būstų nuoma rūpinsis Kanarų salų būsto institutas (Icavi) arba, tam tikrais atvejais, pačios savivaldybės.

Iniciatyvoje numatytas įpareigojimas įsigytus būstus skirti nuomos programai ne trumpesniam kaip 15 metų laikotarpiui. Programa gali būti vykdoma iki 2025 m. gruodžio 31 d.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock