25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET šį savaitgalį trims Kanarų saloms skelbia geltoną orų perspėjimą

AEMET šį savaitgalį trims Kanarų saloms skelbia geltoną orų perspėjimą

- Advertisement 3-


Šiandien (ketvirtadienį) Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) paskelbė kelis geltonus perspėjimus dėl stipraus vėjo, kuris šį penktadienį ir šeštadienį turės įtakos trims Kanarų saloms, Tenerifės, Lansarotės ir Fuerteventuros teritorijoms.

Pasitikėjimas dėl oro sąlygų pradedamas skelbti penktadienį, vasario 9 d., 10.00 val. ryto ir galios iki šeštadienio (vasario 10th) 18.00 val. vakaro. Jis daugiausia paveiks šiaurinę ir šiaurės vakarinę salos teritoriją, kur tikėtini maksimalūs 80 km/h gūsiai, taip pat labai stiprūs gūsiai iš šiaurės vakarų, kurie paveiks centrines viršūnes ir gali siekti 100 km/h.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Įspėjimas dėl orų prasideda penktadienį (vasario 9 d.) 10:00 val. ir galios iki tos pačios dienos 17:00 val. Jis paveiks visą salą, kurioje tikėtini didžiausi 70 km/h gūsiai, labai stiprūs gūsiai iš vakarų, kurie daugiausia paveiks šiaurės rytinius šlaitus, tačiau neatmetama galimybė, kad jie bus ir salos vidaus rajonuose.

Taip pat kaip ir Lansarotėje, orų perspėjimas prasideda penktadienį, vasario 9 d., 10.00 val. ir galios iki tos pačios dienos 17.00 val. Jis galios visoje saloje, kur numatomi didžiausi 70 km/h vėjo gūsiai, su labai stipriais gūsiais iš vakarų, daugiausia paveiksiančiais šiaurės rytinius šlaitus, neatmetant jų ir salos gilumoje.

AEMET si savaitgali trims Kanaru saloms skelbia geltona oru perspejima

Neatmetama galimybė, kad savaitgalį šie perspėjimai bus pratęsti ar išplėsti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO