25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosSausio mėnesį visam laikui uždaromas mažiausias pasaulyje viešbutis Kanarų salose

Sausio mėnesį visam laikui uždaromas mažiausias pasaulyje viešbutis Kanarų salose

- Advertisement 3-


Mažiausiu pasaulyje viešbučiu vadinamo El Hotelito de Punta Grande, esančio La Frontera savivaldybėje El Hierro saloje, savininkai paskelbė, kad sausio mėnesį viešbutis visam laikui užvers duris, o paskutiniai svečiai jas užvers 20Mažytis viešbutis 2019 m. buvo paskelbtas kultūros vertybe, tačiau savininkai teigė, kad jis uždaromas dėl to, kad saloje neįmanoma toliau vystyti aukštos kokybės turizmo įstaigos projekto. šio mėnesio dieną.

Pastatas pastatytas 1830 m. ir stovi ant Punta Grande prieplaukos, kuri susiformavo lavos srautui susidūrus su Atlanto vandenynu, o jo plotas tesiekia 40 kvadratinių metrų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Praėjus daugiau nei šimtmečiui, 1975 m., pastatas buvo atnaujintas ir paverstas viešbučiu, kuriame buvo įrengti vos keturi kambariai, visi jie stovėjo tiesiai į Atlanto vandenyną ir buvo pastatyti iš lavos akmenų.

1984 m. viešbutis pateko į Gineso rekordų knygą kaip mažiausias pasaulyje viešbutis. Tais pačiais metais Turizmo ministerija viešbučio „Punta Grande” restoranui skyrė bronzos plokštelę už turizmo meistriškumą, o 1991 m. Kanarų salų vyriausybė viešbutį apdovanojo sidabro medaliu „Už reikšmę turizmui”.

Svečiams aptarnauti viešbutyje įrengta nedidelė registratūra, baras ir restoranas bei terasa, iš kurios atsiveria nepakartojami vaizdai ir įspūdžiai. Jie didžiuojasi, kad turi:

Sausio menesi visam laikui uzdaromas maziausias pasaulyje viesbutis Kanaru salose

Nėra televizoriaus kambariuose


·

Nėra triukšmingų vandens sporto šakų


·

Nėra baseino


·

Nėra oro kondicionieriaus


·

Viešbutyje nėra mini turgelio


·

Jei norite sužinoti daugiau ir apsistoti šiame legendiniame Kanarų istorijos kūrinyje, kol jis dar neuždarytas, apsilankykite jų interneto svetainėje: hotelpuntagrande.com

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO