24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėPrie Tenerifės krantų užfiksuotas 2,5 balo žemės drebėjimas

Prie Tenerifės krantų užfiksuotas 2,5 balo žemės drebėjimas

- Advertisement 3-


Nacionalinis geografijos institutas (IGN) pranešė, kad vakar po pietų (ketvirtadienį) Buenavistos savivaldybėje, esančioje Tenerifės šiaurės vakaruose, užfiksavo 2,5 balo pagal mbLg skalę žemės drebėjimą.

Visa išsami informacija paskelbta IGN interneto svetainėje ir jų „Twitter“ paskyroje, kurioje tiksli drebėjimo vieta nurodyta 28 platumoje.4029 ir -16,9037 ilgumos 19 kilometrų gylyje ir įvyko 17.46 val.

Antradienį dar vienas 1,9 balo pagal mbLg skalę drebėjimas įvyko jūroje tarp Tenerifės ir Gran Kanarijos salų 21.16 val. 5 kilometrų gylyje.

Nei vieno drebėjimo visuomenė nepajuto, nors IGN pabrėžė, kad yra parengusi „makroseisminį“ klausimyną, kurį gali užpildyti žmonės, pajutę žemės drebėjimą, kad padėtų surinkti daugiau duomenų apie jį. jame nukentėjusiųjų klausiama, kurioje šalies vietoje jie buvo, ką veikė žemės drebėjimo metu, kokia buvo jų reakcija ir kokį poveikį jis padarė.

Šie duomenys kartu su seismografų surinktais duomenimis yra „būtini“, kad IGN galėtų informuoti gyventojus apie žemės drebėjimų intensyvumą ir apskaičiuoti jų padarytą žalą.

Formą galima rasti internete čia, be kitų kalbų, ji pateikiama ir anglų kalba:

http://www.ign.es/web/resources/cuestionario-macrosismico/cuesma.php

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai