24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiOro uoste sulaikytas vyras su 5 kg kokaino, supakuoto kaip gimtadienio dovana

Oro uoste sulaikytas vyras su 5 kg kokaino, supakuoto kaip gimtadienio dovana

- Advertisement 3-


Gran Kanarijos oro uosto Civilinės gvardijos pareigūnai suėmė 30-metį ispaną, turintį A.D.B. inicialus ir teistumą, jo bagaže radę 5 kg kokaino, kai jis, skrisdamas iš Madrido, ėjo per pasienio kontrolę.

Jis buvo sustabdytas kratai, nes muitininkams pasirodė esąs teistas ir atrodė nervingas. Jiems priėjus prie jo, jis elgėsi išsisukinėdamas ir bandė atitraukti nuo jų savo krepšį, o tai tik padidino jų įtarimus ir paskatino atlikti pilną kratą.

Bagažo krepšyje tarp jo drabužių buvo rasta dovanų supakuota dovana su gimtadienio popieriumi ir lankeliu, kurios jis prašė neatidarinėti. Dėl to jie atsargiai atidarė dovaną ir nustatė, kad joje buvo keturi paketai su kompaktiniais milteliais, kurie buvo aptepti garstyčiomis ir pipirais, o tai kontrabandininkai naudoja tam, kad narkotikų neaptiktų tarnybiniai šunys.

Atlikę keturių paketų tyrimus, agentai patvirtino, kad tai buvo 90 proc. gryno kokaino, sveriančio 5 proc.4 kilogramai, kurio, jį supjausčius ir paruošus pardavimui, vertė gatvėje siekia daugiau kaip pusę milijono eurų.

Vyras buvo nedelsiant suimtas už narkotikų kontrabandą ir perduotas Teldės teisminėms institucijoms, kur jam buvo nurodyta iš karto sėsti į kalėjimą ir laukti teismo.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai