30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮdomybės,,Telefónica" 5G šviesolaidinis tinklas pasieks 80% Kanarų salų gyventojų

,,Telefónica“ 5G šviesolaidinis tinklas pasieks 80% Kanarų salų gyventojų

- Advertisement 3-

Virš 80% Kanarų salų gyventojų jau galėtų naudotis 5G technologijomis. ,,Telefónica“ paspartino įdiegimo greitį ir jau aprėpė 48 savivaldybės bei viršijo metines nacionalines prognozes net 75 procentais.

Statistika, kuria didžiuojasi ,,Telefónica“ prezidentas José María Álvarez-Pallete suteikia teisę teigti, kad tai yra ,,šuolis link hiper tinklo, kuris pakeis Ispanijos ateitį“.

,,Šie metai buvo kupini iššūkių, tačiau ,,Telefonica“ nesustojo. Mes pasiekėme tikslą palaikyti ryšius ir veikti bei išplėtėme 5G ryšį iki 75% visos populiacijos“. ,,Ispanija šiandien yra Europos skaitmeninės infrastruktūros lyderė su plačiausiu šviesolaidiniu tinklu. Mes ir toliau diegsime 5G ryšį“, – teigia ,,Telefónica“ prezidentas.

Įdiegus daugiau nei 4 000 retransliatorių visoje Ispanijoje ,,Telefónica“ turi galimybę aprėpti bet kokio dydžio ir populiacijos skaičių turinčius regionus. Retransliatoriai veikia įvairiose regionuose. Nuo didžiausio, turinčio daugiau nei 250 000 gyventojų, iki mažiausio, turinčio mažiau nei 1 000 gyventojų, veikdami net tuose vietovėse, kur gyventojų skaičius nesiekia nė 150-ties. Šiandien visuose provincijų sostinėse, pagrindiniuose Ispanijos miestuose, mažuose miesteliuose, visuose autonominiuose regionuose galima prieiga prie ,,Telefónica“ 5G tinklo.

Šiame, pirmame diegimo etape, bendrovė dirba su naujausios kartos įranga, leidžiančia naudoti dvigubą 4G ir 5G ryšį, siekiant skleisti naująją technologiją kuo didesnei auditorijai. Bendrovė naudojasi dabartinėmis bazėmis ir infrastruktūra ir, tikimasi tai padaryti artimiausiu metu, bus papildyta naujomis bazinėmis stotimis ir mažomis kameromis. Inovacijos bus steigiamos atsižvelgiant į pajėgumą ir poreikį.

Tam naudojamos 3,5 Ghz dažnių juostos – vienintelė, jau licencijuota, 5G juosta ir vidutinės (1800–2100 MHz) dažnių juostos. 4G šiuo metu naudoja NR įrangą (Naują Radiją), kuri vienu metu gali dirbti tiek su 4G, tiek su 5G technologijomis.

Naująjį diegimą lydės laipsniškas senesnių, antros ir trečios kartos tinklų, atjungimas. Iki 2025-ųjų metų planuojama pereiti prie šviesolaidinio tinklo. Tuo pačiu metu bus visiškai išjungtas 3G ryšys.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai