25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiPirmąją Karnavalo gatvės vakarėlių naktį gydytas 81 žmogus

Pirmąją Karnavalo gatvės vakarėlių naktį gydytas 81 žmogus

- Advertisement 3-


Praėjusią naktį Santa Kruze vyko pirmasis gatvės vakarėlis „Tenerifės karnavalo 2024” metu, o gelbėjimo tarnybos buvo atvykusios į šventę, kad galėtų išspręsti bet kokią iškilusią situaciją. Jos ne kartą įrodė savo veiksmingumą – iš viso „iškylančioje” karnavalo ligoninėje suteikė pagalbą 81 žmogui.

Praėjusią naktį Tenerifės sostinėje lietus nepalengvino darbo grafiko, nes sutapo du karnavalo renginiai – atidarymo paradas ir gatvės vakarėliai skirtingose karnavalo aikštės vietose, todėl medicinos personalui teko padvigubinti pastangas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Iš visų aptarnautų žmonių 72 buvo suaugusieji ir 9 nepilnamečiai, iš jų 39 vyrai ir 42 moterys.

Praėjusios nakties renginių metu daugiausia pagalbos buvo suteikta dėl alkoholio pertekliaus, kuris sudarė 39 % visų aptarnautų atvejų. Dėl ankstyvą naktį prasidėjusio lietaus taip pat nukrito keli žmonės, o sveikatos priežiūros specialistai dėl įvairių sužalojimų suteikė pagalbą 26 asmenims.

Apskritai naktis buvo palyginti rami, nors užregistruotas vienas agresijos prieš policijos pareigūną atvejis ir 17 bendrų ligų, nesusijusių su karnavalu, atvejų. Sveikatos priežiūros tarnybos septynis žmones nuvežė į ligonines atlikti diagnostinių tyrimų ar specializuotos pagalbos.


Pirmaja Karnavalo gatves vakareliu nakti gydytas 81 zmogus

Prevencinės ir sveikatos priežiūros paslaugos taip pat apima priemones, skirtas jauniesiems karnavalo dalyviams, kurias administruoja Ispanijos Raudonasis Kryžius, bendradarbiaudamas su vietos policijos padaliniu, priskirtu Nepilnamečių reikalų prokuratūrai.

Šis policijos padalinys užregistravo ir išanalizavo vienuolikos nepilnamečių, iš kurių septyni buvo vyrai, duomenis. Šioje amžiaus grupėje 54 proc. atvejų lankytasi dėl nepilnamečių girtavimo, o likusieji atvejai buvo susiję su trimis įprastomis ligomis, viena trauma ir viena muštynėmis. Suteiktos pagalbos paauglių amžius svyravo nuo 16 iki 17 metų.

Tiek vietos, tiek nacionalinės policijos pareigūnai patruliavo visoje Karnavalo aikštėje, spręsdami įvairias situacijas ir koordinuodami veiksmus su kitomis pagalbos tarnybomis. Buvo pranešta tik apie vieną sulaikymą, kai vyriškis užpuolė vieną iš policijos pareigūnų.

Karnavalo ligoninės viduje esančiame Violet Point’e šią teritoriją prižiūrintys darbuotojai negavo jokių pranešimų apie seksualinius išpuolius, tačiau buvo pasirengę pateikti bet kokius klausimus ar imtis veiksmų.

Iš viso dirbo vietos policijos, nacionalinės policijos, Tenerifės ugniagesių konsorciumo, Santa Kruso civilinės saugos savanorių grupės (kuriai talkino Güímar grupė) ir Ispanijos Raudonojo Kryžiaus sveikatos priežiūros specialistai. Visų jų veiksmai buvo koordinuojami iš išplėstinio valdymo posto (ACP), įsikūrusio Karnavalo ligoninėje, esančioje Santa Kruso Generolo Gutiérrezo Mellado aikštėje.

Pirmaja Karnavalo gatves vakareliu nakti gydytas 81 zmogus 1

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock