25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET pratęsia orų perspėjimus penkiose Kanarų salose

AEMET pratęsia orų perspėjimus penkiose Kanarų salose

- Advertisement 3-


Šį savaitgalį Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) išplėtė ketvirtadienį paskelbtus geltonus orų perspėjimus, kurie dabar galioja penkioms Kanarų saloms vietoj iš pradžių numatytų trijų. Įspėjimas paskelbtas dėl stipraus vėjo, kuris paveiks Tenerifės, La Gomeros, El Hierro, Lansarotės ir Fuerteventuros vietoves.

Įspėjimas dėl vėjo pradėtas skelbti vakar (penktadienį) 10.00 val. ir šiuo metu galioja iki šiandien, šeštadienio, 18.00 val. Jis daugiausia paveiks šiaurinę ir pietvakarinę salos dalį, kur didžiausi vėjo gūsiai viršija 80 km/h. Be to, labai stiprūs vėjo gūsiai prognozuojami centrinėse viršukalnėse, kartais pasiekiantys iki 100 km/val. greitį

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Įspėjimas dėl vėjo buvo paskelbtas vakar vidurdienį, o jo galiojimas baigsis šį šeštadienį 15.00 val. Tikimasi, kad visoje saloje maksimalus vėjo gūsių greitis sieks 70 km/h, o labai stiprūs šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai paveiks viršūnes ir rytinius bei pietinius šlaitus.

Vakar 12.00 val. buvo paskelbtas geltonas įspėjimas, kuris turėtų baigtis šiandien 15.00 val. ir apima visą salą. Numatomi didžiausi 70 km/h vėjo gūsiai, labai stiprūs šiaurės vakarų krypties gūsiai paveiks viršūnes, rytinius ir pietinius šlaitus.

Vakar 10.00 val. paskelbtas įspėjimas dėl vėjo ir galiojo iki 17.00 val. Visoje saloje vėjo gūsiai siekė 70 km/h, labai stiprūs vakarų krypties vėjo gūsiai paveikė šiaurės rytinius šlaitus, tačiau neatmetama galimybė, kad vėjas pūs ir salos gilumoje.

Vakar 10.00 val. paskelbtas įspėjimas turėjo baigtis 17.00 val. vakaro, tačiau jis vis dar galioja. Įspėjimas dėl vėjo galioja visoje saloje, nes vėjo gūsiai gali siekti 70 km/h, o labai stiprūs vakarų krypties vėjo gūsiai pirmiausia paveiks šiaurės rytinius šlaitus.

Galimas tolesnis šių įspėjimų pratęsimas. Sekite naujienas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO