24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiNegyvas kūnas rastas plūduriuojantis už kelių metrų nuo Kanarų salų paplūdimio

Negyvas kūnas rastas plūduriuojantis už kelių metrų nuo Kanarų salų paplūdimio

- Advertisement 3-Nepaprastųjų situacijų koordinavimo centras (CECOES) pranešė, kad vakar (trečiadienį) 18.30 val. buvo pastebėtas jūroje plūduriuojantis negyvo žmogaus kūnas, vos už kelių metrų nuo „Media Luna“ paplūdimio kranto Teldėje, Gran Kanarijoje.


Jėgos aitvarų mėgėjai, pastebėję netoli prekybos centro „La Terrazas“ plūduriuojantį lavoną, paskambino numeriu 112, o CECOES išsiuntė į paplūdimį skubios pagalbos tarnybas, kad ištrauktų kūną iš vandens.


Pirmaisiais CECOES pranešimais, kūnas yra 35-40 metų amžiaus vyro, turinčio Magrebo gyventojo bruožų, kuris buvo pusiau nuogas, nes dėvėjo kelnes, bet buvo be viršutinės dalies, jis galėjo būti miręs jau kelias valandas.


Įvairiose kūno vietose ant jo kūno buvo kelios mėlynės ir atviros žaizdos, jis neturėjo jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų ar formų.


Nacionalinė policija saugojo kūną, kol atvyko teisminė institucija, kuri oficialiai nurodė atitinkamas procedūras, po kurių kūnas buvo išvežtas skrodimui ir identifikavimui.


Pirmieji požymiai rodo, kad jis buvo viename iš sudužusių laivų, plaukusių per Atlantą į Kanarų salas iš Vakarų Afrikos.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai