30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiai7 metų berniukas nuskendo, kai jo ranka įstrigo baseino sklendėje

7 metų berniukas nuskendo, kai jo ranka įstrigo baseino sklendėje

- Advertisement 3-


Vakar po pietų (trečiadienį) Alikantės gyvenamojo komplekso baseine nuskendo septynerių metų berniukas. Pranešama, kad berniuko ranka buvo įstrigusi baseino sklendėje, kuri yra vartai, pro kuriuos galima perdirbti vandenį, ir jis negalėjo jos ištraukti.

Ispanijoje dauguma gyvenamųjų kompleksų turi apsauginius vartus kontroliuojamam įėjimui ir neturi gelbėtojų, kaip ir šiame komplekse, todėl gyventojai, išgirdę ir pamatę, kad berniukas pateko į bėdą, šoko į vandenį ir bandė jį ištraukti iš baseino, tačiau jiems nepavyko.

Netrukus prie baseino atvyko vietos policija ir agentams pavyko jį išlaisvinti iš atlapų, tačiau berniukas nerodė jokių gyvybės ženklų. Pareigūnai pradėjo dirbtinį kvėpavimą, kad pabandytų jį atgaivinti, o atvykę paramedikai perėmė pažangius metodus

Deja, visi jų bandymai buvo nesėkmingi ir jie galėjo tik konstatuoti berniuko mirtį. Policija pradėjo tyrimą, siekdama išsiaiškinti su įvykiu susijusius faktus, o nepilnamečio kūnas yra Alikantės Teisinės medicinos institute, kur laukiama teismo nutarties atlikti skrodimą.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai