23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaĮvykiaiNacionalinė policija Playa America Tenerifėje sulaikė 23 metų airį, kaltinamą narkotikų prekyba

Nacionalinė policija Playa America Tenerifėje sulaikė 23 metų airį, kaltinamą narkotikų prekyba

- Advertisement 3-

Nacionalinė policija sulaikė 23 metų jaunuolį, Airijos pilietį, kaltinamą nusikaltimais prieš visuomenės sveikatą. Airis turėjo su savimi 26 gramus marihuanos, 9 gramus hašišo, 2 gramus kokaino ir 65 tabletes. Visi šie radiniai buvo paruošti pardavimui, taip pat policininkai aptiko du mobiliuosius telefonus ir 5 900 eurų grynais.

Jį sustabdę pareigūnai, veikė pagal nustatytą narkotikų vartojimo prevencijos poilsio zonose aktą, šiuo atveju Playa Las Americas aikštėje, Aronos savivaldybėje Tenerifės pietuose.

Policijos pareigūnai pastebėjo kelis keistai besielgiančius asmenius. Kilo įtarimas, kad kažkas iš jų gali buti narkotikų prekeivis. Sustabdžius vieną, jaunuolis vengė bendrauti su policijos pareigūnais, elgėsi įtartinai bei jaudinosi. Policininkai apžiūrėjo airio drabužius ir aptiko narkotines medžiagas bei grynuosius pinigus, paslėptus įvairiose drabužių vietose.

Po sulaikymo jaunuoliui buvo pateikti kaltinimai ir jis nugabentas į Nacionalines policijos nuovadą tolesniam tardymui bei aplinkybių aiškinimuisi.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai