26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiKosta Adechėje konfiskuota padirbtų prekių už 360 000 eurų

Kosta Adechėje konfiskuota padirbtų prekių už 360 000 eurų

- Advertisement 3-Nacionalinė policija surengė operaciją prieš nusikaltimus pramoninei nuosavybei, susijusius su padirbtų prekių pardavimu Tenerifės pietuose, ir surengė reidą keturiose parduotuvėse, esančiose Las Américas, Fañabé ir Playa Paraíso Adeje savivaldybėje.


Nacionalinės policijos agentai vadovavo operacijai, bendradarbiaudami su teismo ekspertu, kuris juos konsultavo ir tikrino visas prekes, kurios galėjo būti laikomos falsifikuotomis, todėl buvo konfiskuota apie 1 500 prekių, daugiausia drabužių ir aksesuarų, taip pat prabangių rankinių ir piniginių bei žinomų prekių ženklų sportinės aprangos.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife


Visų konfiskuotų prekių vertė rinkos kainomis įvertinta daugiau kaip 360 000 eurų.


Tyrimas dėl klastočių Tenerifėje pradėtas gavus įvairių prestižinių prekių ženklų atstovų skundus, kuriuose jie kaltino parduotuves neteisėtai pardavinėjant suklastotus gaminius, kuriuose be leidimo naudojami jų dizainai ar logotipai.


Išanalizavusi penkių nukentėjusių prekių ženklų atstovų pateiktą informaciją, nacionalinė policija atliko atitinkamus tyrimus ir nustatė patalpas, kuriose buvo prekiaujama suklastotais produktais.


Galiausiai, po operacijos atsakingose parduotuvėse buvo sulaikyti keturi asmenys, kurie kartu su policijos ataskaitomis ir konfiskuotomis prekėmis buvo perduoti kompetentingai teisminei institucijai ir laukia teismo.

- Advertisement 4-

Naujausi