24.9 C
Tenerife
Sekmadienis, 29 gegužės, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosKanarų salos šiemet tikisi sulaukti 15 mln. lankytojų

Kanarų salos šiemet tikisi sulaukti 15 mln. lankytojų

- Advertisement 3-

Dabar Kanarų salos 2022 m. turi daugiau sutartų vietų skrydžiams nei prieš pandemiją, visų pirma dėl sparčiai augančių naujų turizmo rinkų. Tai vakar Parlamente patvirtino turizmo ministrė Yaiza Castilla ir pridūrė, kad pagal rodiklius prognozuojama, jog metus gali užbaigti su beveik 15 mln. turistų, „jei neįvyks naujų nelaimių“.

J. Castilla teigė, kad ši vasara gali būti didžiulis lūžis, nes potencialūs turistai turi disponuojamų pajamų, kurias sutaupė pandemijos metu, ir nori jas išleisti atostogoms pasirinktoje vietoje.

„Po dvejus metus trukusių svyravimų ir nesėkmių, dėl kurių staiga buvo sustabdytos kelionės už Kanarų salų ribų, vietų skaičius Kanarų salose labai išaugo kartu su europiečių paklausa.

„Šią vasarą jie gali sugrįžti, be to, jie turi pinigų, kuriuos gali išleisti“, – sakė ji ir pridūrė, kad „turėtų įvykti kažkas rimto, kad tam sutrukdytų, nes žmonės vėl nori keliauti“.

Nors Castilla pabrėžė, kad vasara paprastai nėra stipriausias Kanarų salų sezonas, ji taip pat atkreipė dėmesį į didelę pažangą, padarytą pristatant salas kaip saugią ir įdomią atostogų kryptį daugeliui lankytojų, kurie dar niekada nebuvo lankęsi salose. Tiesą sakant, turistų, kurie 2021 m. lankėsi archipelage pirmą kartą, procentinė dalis padidėjo nuo 25 % iki 34 %.

„Atsižvelgdami į šiuos duomenis, galime daryti išvadą, kad šių metų „rizikos balansas“ rodo labai teigiamą pusiausvyrą, ir numatome, kad ilgai lauktas kelionių rinkos atsigavimas įvyks sugrįžus prie iki pandemijos buvusių rodiklių“, – sakė Castilla Parlamente, kur ji taip pat pabrėžė, kad 2022 m. planuojamų skrydžių vietų skaičius šiuo metu yra 2,2 % didesnis nei 2019 m., o į salas jau suplanuota 18,1 mln. vietų.

Tačiau Castilla buvo atsargi, pabrėždama, kad „pagrindinis pokytis, kurį sukėlė pandemija, yra vėluojančios rezervacijos, kurios paliekamos paskutinei minutei, o oro transporto bendrovės į tai reaguoja atidėdamos bet kokius tvarkaraščių pakeitimus, todėl mums reikės atidžiai stebėti vykstančius pokyčius“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai